Skocz do zawartości
Nerwica.com

Perwersyjny gwałt - mój chłopak zmusił mnie wczoraj do lizania deski sedesowej


Rekomendowane odpowiedzi

Czuje się strasznie... razem z moim chłopakiem eksperymentowaliśmy w łóżku. Często on był dominującą stroną, ja uległą, ale to co się wczoraj stało zaszło za daleko. Mój chłopak zmusił mnie do lizania sedesu...mówiłam mu, że nie chcę tego robić, ale mnie nie słuchał. Kiedy powiedziałam, że nie i koniec, przytrzymał mi głowę w toalecie i spłukał wodę. Kiedy po wszystkim rozpłakałam się i powiedziałam, że tym razem naprawdę mnie skrzywdził, powiedział że to była tylko zabawa, że fajnie czasem stracić kontolę i przecież nic takiego się nie stało. Czuję się upokorzona i brudna...w dodatku boję się teraz że czymś się zarażę.... to straszne, cały czas myślę że grozi mi jakaś choroba, nie wiem co mam robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie namawiam do rezygnowania z seksu, sama jestem pokrzywdzona i seksu nie uprawiam (też z tego względu, że fizjologicznie się zmieniłam i już za mną nikt się nie ogląda, przybyło mi też lat), ale osobiście uważam, że powinnaś zerwać z chłopakiem i znaleźć sobie innego, kogoś kto będzie cię szanował. Sama nie wiem, ale założę się, że seks jest o wiele przyjemniejszy z osobami, które nas szanują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×