Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Hiphiphura

Źle się czuje, a przez 2tygodnie było okej, aripiprazol

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest to możliwe ze lek ten po czasie zaczął na mnie źle działać? Jestem rozdrażniony i rozbity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

miałem podobne doświadczenia, co prawda z innym lekiem, ale jednak ;)

Na pewno więc jest to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroleptyki nie działają od razu (poza efektem nasennym, sedującym, które niektóre posiadają ). Po tygodniu czy dwóch od odstawienia abilify powinno być lepiej.

Ja pod tygodniu -2 tygodniach na perazynie czułem się właśnie taki rozbity, miałem jakieś schizy, czułem, że "moje ego się rozpada" - takie ciekawostki przeżyłem. Chyba już po niecałym tygodniu zaczęło to mijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam chyba problem z Arypiprazolem. od 4 dni nęka mnie poczucie derealizacji, wyobcowania z własnego ciała, poczucia jakby mi się mieszało coś w głowie. Lek biorę od ok. 2 tygodni. Może to być wina Amitryptyliny, którą biorę od 5 dni, aczkolwiek wolałbym najpierw sprawdzić ten Arypiprazol. Chyba zmniejszę dawkę do 7,5 i sprawdzę czy będzie tak samo czy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×