Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRACA PRACA POMOC


Pablo34

Rekomendowane odpowiedzi

Witam długo się zastanawiałem czy tu napisać o tym ale muszę spróbować ,Borykam się z nerwicą i zaburzeniami depresyjno-lekowymi ciężko mi znajsć pracę bo mam jakąs wewnetrzna blokade sam niewiem jak to nazwac nawet teraz jak to pisze to chce mi sie płakać .Chce znów poczuc sie potrzebny i zmeczony po pracy od jakis 3 lat jako takiej stałej pracy niemam dorabiałem sobie tylko tu itam a dodam że byłem przed moimi przypadłosciam ochroniarzem na meczach naprawde wiele sie tam działo bardzo stresujaca praca ale ta praca juz chyba dla mnie nie jest przeznaczona a mam skonczony kurs kierownika do spraw bezpieczenstwa na imprezach masowych .........Kurs Spawacza.kurs Na Wózki Widłowe jako takiej szkoły nieskonczyłem bo tylko podstawówke jakby ktos tutaj z tych nerwicowców ludzi z depresja takiego człowieka do pracy moge robic cokolwiek by znów uwierzyc w siebie nieinteresuje mnie zarobek moze byc za najnizsza krajowa bez umowy cokolwiek ale wiadomo bez natłoku ludzi troszke zagmatwany ten mój post przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Tez mam nerwicą i zaburzeniami depresyjno-lekowymi jeśli to w jakimś stopniu uświadomi Ci i da trochę otuchy że nie jesteś sam z takim problem. Byłeś ochroniarzem czyli byłeś narażony na stres więc w końcu to musiało gdzieś pęknąć. Jeśli mogę Ci doradzić z praca to to ze odpuść sobie ją narazie idź na terapię psychoterapie albo odział dzienny otwarty. Ja też dlugo szedlem pod prąd pracowałem przed ludzmi maska a co przerwa to placz w kiblu ... to się nazwa lęk. Teraz mam różnie raz dobrze raz zle.. najważniejsze to terapia i lekarz podbuduj się terapią wtedy myśl o pracy bo tak to tylko będziesz się stresował i dołował tym że pojdziesz do pracy i Ci nie wyjdzie bo Cię to dopadło .... tez sorry za teskt monotony nie jestem dobry w pisaniu ... Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×