Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wiejskifilozof

Zgłupiałem.

Rekomendowane odpowiedzi

A na co chorujesz? Ja zgupiałem, mam urojenia, zaburzenia świadomości ale nie jakieś bardzo silne ale staram się żyć tak po prostu byle do śmierci :P szukam leków które poprawiają nastrój bo myśle, że nastrój w życiu jest najważniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam schizofrenie rezydualna i katatoniczna i do tego nerwice depresyjna, natrectw, lekowa :D zaburzenia osoobowosci wszystkie, duzo tego juz mi diagnozowali xD nigdy nie mialem ostrej fazy schizofreni, np nigdy nie mialem halucynacji czy glosow w glowie ale za to urojenia (tylko ksobne i nawet nie wiem czy to urojenia bo niby traktuje je jak prawde ale sam nie wiem czy to prawda czy nie), zaburzenia swiadomosci (ktore juz minely), + praktycznie wszystkie negatywne objawy schizofreni ;d A co to jest ten infantylizm? nie slyszalem o takiej chorobie? uszkodzenie mozgu jakies ? cos tak jak zespol czolowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory nie widzialem ze mi napisales cos wiec odpisuje po sporym czasie. A czym sie to objawia u Ciebie dokladnie, podaj jakąś sytuację. Czasami czyli ze np . zachowuje sie jak dziecko czasami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przykład,pytam mamę.Dlaczego krasnoludy,nie mogą być posłami.Lub pytam,czy można adoptować rój os.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aha xd az tak to nie : P :? ale spoko czasami mam tez tak, ale bardziej dla zartu mowie cos glupiego x d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wiejskifilozof, faktycznie poczytałem Twoje posty sprzed lat i wtedy stawiałeś zdania bardziej złożone z dużo poprawniejszą interpunkcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

wiejskifilozof, u facetów to normalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też zgłupiałem (w porównaniu do stanu sprzed kilku lat), najwięcej w aspekcie matematyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w tym tygodniu oglądałam kucyki pony pierwszy raz w życiu.. Podobały mi się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może,ale zawsze taki byłem.Wolałem jako dzieciak zajmować się Starożytnym Rzymem,niż bawić się z rówieśnikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi