Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obawa przed związkiem


Rekomendowane odpowiedzi

Byłam parę lat z mężczyzną, kochałam. Niestety był to typ, który cały czas pokazywał, że wszystko robię źle. Bazował na tym, e mi zależy to obniżył mi poczucie wartości. Odeszłam po wielkich trudach po mnie i cały czas się odbudowuję.

Teraz od obcych osób dowiaduję się przeciwieństwa tego co on mówił i to co czułam.

No i poznałam fajnego, normalnego, ciepłego mężczyznę i właśnie sie obawiam.

Obawiam się tego, że znowu coś źle robię, boję się, że nie tak podam np. herbatę i tak.

Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie jest to wesołe, ale prawdziwe.

Tutaj istotną kwestią jest to, że związek partnerski to nie jest tylko zabawa, ale i odpowiedzialność, szacunek.

Jeżeli ktoś ma obawy przed byciem z kimś, to można w ogóle z nikim nie być i być singlem, a singli teraz jest dużo.

Ja jestem od zawsze singlem i nie stawiam sobie związku na pierwszym miejscu, a miłości to już w ogóle nigdy nie miałem.

Nigdy desperacko nie poszukiwałem kobiet, bo dla mnie jest to trochę niepoważne.

Ja raczej nie miałbym obaw przed byciem z kimś, ale i tak nie mam do tego szczęścia, bo nie ma odpowiedniej kobiety i nie wiem, czy w ogóle kiedyś będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tak myslala to bym nie byla w zwiazku...straszne zyc z takim ciezarem czy nie tak herbate podasz. Moze niech on robi herbate bedziesz miec jeden problem mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×