Skocz do zawartości
Nerwica.com

Friendzone. Okiem dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

peony96, dlaczego z nim o tym nie porozmawiasz? Boisz się wyrzec tak proste słowa?

A jaki to ma sens, skoro on jest z związku i na 99% mnie nie chce? Wiem, że nic by się nie stało, ale niesmak pozostanie.

Z jednej strony niesmak pozostanie, a z drugiej nie żal Ci, że przez tyle lat nie zapytałaś? Po co przez kolejny czas żyć w niepewności, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli interesowałby go coś więcej niż przyjaźń, na pewno w przeciągu tych 7 lat wykonałby jakiś ruch jako pierwszy.

 

Dokładnie tak samo myślę.

Racjonalizujesz własne zaniechania.

 

... Ja trzymam dystans, żeby się nie wydało. ...

Sensu w tym brak.

 

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz - i później nie jęcz, że to świat jest zły.

Jak się czegoś chce, to się w tym kierunku cokolwiek robi, a nie oczekuje, że ktoś zrobi za Ciebie.

Tak kobiety wytresowane za młodu: wyuczona bezradność, a całowanie to "incydent".

Żaden to incydent z punktu widzenia faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peony96, dlaczego z nim o tym nie porozmawiasz? Boisz się wyrzec tak proste słowa?

A jaki to ma sens, skoro on jest z związku i na 99% mnie nie chce? Wiem, że nic by się nie stało, ale niesmak pozostanie.

 

Wiesz co jest żałosnego w kochankach próbujących zawłaszczyć sobie faceta z którymi się gżdżą za plecami jego żony? Że latami w tym tkwią i mają nadzieję a gościu korzysta i jeździ po nich jak chce i kiedy chce wykorzystując ich bezradność i nadzieję. Trzeba być debilem żeby robić coś po raz 100 i oczekiwać innego rezultatu.

No ale Twoje życie, Twoje wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×