Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co o mnie wiesz?


Naemo

Rekomendowane odpowiedzi

za to że jest nieszczęśliwy dostał najgorszy rodzaj kary śmierci.poprzez zamęczenie na śmierć tudzież wiwisekcję podpisawszy uprzednio prawdziwość swego absolutnego sieroctwa nieznajomości bezdomności i zrzeczenia się zdolności do wszystkich czynności prawnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwycił nóż i ścioł sobie końcówkę penisa.z dwóch powodów.po pierwsze wygląda jak łopata(ma kształt szpadla) po drugie obły niczym gromnica włazi bez problemu w każdą dziurę(nawet w tą do gniazdka sieciowego).łopatowaty penis włazi co najwyżej klaczy,słonicy wieloryba dziur dużo większych kalibrów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne zaproszenie jakie w ciągu całego życia dostał to zaproszenie od rodziców które zawsze kończą się hospitalizacją psychiatryczną rodzice mu wprost powiedzieli że go nie lubią i że jak coś mu się stanie to hospicjum na niego czeka.któregoś dnia oznajmił im "ja wam to ułatwię,ja nie wrócę" po czym poleciał do Indonezji,tam sobie kupił 8 kg heroiny i dał się złapać na lotnisku w drodze powrotnej usiłując z narkotykiem wrócić do kraju.oczywiście kilka lat pózniej zrobili mu pobudkę w środku nocy,zakuli w łańcuchy,wyprowadzili na polanę na wyspie Nusakambangan,przyszedł lekarz i narysował mu na klaciszonie czerwony okrąg średnicy 10cm-cel dla strzelców.po zebraniu uroczystej salwy od batalionu egzekucyjnego podchodzi dowódca z kałasznikowem i dobija go strzałem w skroń.z lewej dłoni wypada mu karteluszek z niewyraznym napisem "to jedyne co dobrze zrobiłem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachodzi w głowę kto ma większy spokój.czy on jako eunuch spolaryzowany bo nie chce mu się ganiać za dupeczkami i zaczepiać dzieci ani nie gania Jasiu po ogródku a ludzmi sie brzydzi i sie ich boi czy społeczeństwo które o nim nie wie nie musi go nigdzie zapraszać odwiedzać pamiętać o nim dbać o niego robić mu dobrze tulić go opiekować się nim bronić go bo nikt nie wie że żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jego upośledzona kuzynka jest mocno sfrustrowana swoim niezaspokojonym rozbuchanym monstrualnym libido do tego stopnia że wsadziła sobie tam achtunga i podpaliła żeby mieć wreszcie spokój bo ile można grzebać w bakteriach i rzęsistkach?zawsze po tych jednych i tych samych czynnościach ręce śmierdziały kutrem rybackim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadziła sobie achtunga do pieroga i podpaliła żeby mieć spokój bo jest zmęczona swoim rozbuchanym libido za które siebie i swojego ciała nienawidzi,przez które wielokrotnie trafiała na młodzieżówkę i ma napaćkane w papierach i powtarzaniem masturbacji.nie chce jej się czekać do menopauzy tudzież większość życia na męczarniach hormonalnych.rodzina się jej boi od najmłodszych lat życia.faceci od niej uciekają jak od trędowatej,miała problemy w szkole,była gnębiona.nie ma ani jednej koleżanki ani kolegi.niema szans na związek.w dożywotniej samotnosci hormony buzują biologia hula na całego,potrzeby rosną monstrualnie.ale kogo to obchodzi.rodzina od dawna się na nią wypieła a obcy?nie ich problem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×