Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Cały dzień się powstrzymywałam przed wejściem tutaj, aż się trochę uspokoiłam. Trzaskam piorunami na prawo i lewo.

Ze sto razy miałam ochotę napisać coś niemiłego ale się powstrzymuję, eh siła samokontroli yoga-smiley-emoticon.gif. Na jogę się zapiszę chyba.

 

Cos sie stalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa aaaa nic poza tym, że jestem jebnięta i toksyczna. Straszny ze mnie typ człowieka. Obyście nigdy nie spotykali takich ludzi jak ja ;/

Ufffff musiałam gdzieś popełnić ekshibicjonizm. Sory, wygadałam się. Skończyłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa,

iwa, ale to własnie moze byc przyczyna takich przeczuc, niby sie wie ze to nie ma nic do tego ,ale podswiadome skojarzenie , wypadek miał jedzie i juz działa mechanizm automatycznie, mam nadziej ,ze ci przejdzie

 

Czy mi przejdzie, to już w sumie mniejsza o to, ważne, żeby się nic nie stało (o cokolwiek chodzi).

Nie mogę spać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

I w tej chwili rece mi opadly.

Prawo karne skarbowe - calkiem zreszta slusznie - przyjmuje priorytet kary grzywny, czego - jak widze - nie przyswoilas.

Zadnej straty nie ma.

Slowo wartosc jest uzywane rowniez w kk.

W kks jest i kwota, i wartosc.

Najsurowsza co do rodzaju i wysokosci kara przewidziana w kks to wcale NIE 3 lata pozbawienia wolnosci.

Nie masz pojecia, o czym w ogole sobie klikasz, wiec lepiej zrezygnowac z tej sztuki dla sztuki.

 

Reszty nie komentuje, bo szkoda slow na ten słowotok.

Bez odbioru.

Hehe.... przecież to ekspertka od wszystkiego. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa jak wierzyc komus kto Cie oklamuje i sie jeszcze do tego przyznaje. Mnie krzywdy nie zrobil...jedynie juz zawsze bede sie zastanawiala czy nie kreci.

 

A potrzebne Ci jest do szczescia zaufanie do obcych osob? ;)

 

Nie lubie jak ktos robi ze mnie wariata wiekszym niz jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, przecież to był żart, nie rób z niego od razu wielkiego oszusta ;)

 

Dobra jestem zla na Drygana bo przygotowalam mu prezent. Oszust jeden a mialam fajne zdjecie...trudno :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radom miasto upadłe.Wczoraj poświęciłem troszkę czasu,na oglądanie i czytanie o tym mieście.

Smutni ludzie,niska edukacja,bezrobocie.

Są jeszcze inne miasta w stylu Radomia.Jak Suwałki stolica Polski B,czy Wejherowo.Które,chciało być drugim Gdańskiem.Ale,najsmutniejszym miastem jest Radom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa aaaa nic poza tym, że jestem jebnięta i toksyczna.....

Dlaczego?

Jak dla mnie jesteś zbyt logiczna, żeby być toksyczną.

Możesz (co najwyżej) być wnerwiona, mieć PMS, czy cuś.

Nie wciskaj więc kitu, w który ciężko uwierzyć bez podparcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja sie przedstawiam jako Ewa, uzywam na co dzien tego imienia, ale w dowodzie mam inne to tez klamie? :twisted:

 

NN4V - o 5 to juz jednak spalam ;)

 

Łojezu, nie wstane. Dzis sie zegnam z telefonem/laptopem/tabletem punkt 23:59:59.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

I w tej chwili rece mi opadly.

Prawo karne skarbowe - calkiem zreszta slusznie - przyjmuje priorytet kary grzywny, czego - jak widze - nie przyswoilas.

Zadnej straty nie ma.

Slowo wartosc jest uzywane rowniez w kk.

W kks jest i kwota, i wartosc.

Najsurowsza co do rodzaju i wysokosci kara przewidziana w kks to wcale NIE 3 lata pozbawienia wolnosci.

Nie masz pojecia, o czym w ogole sobie klikasz, wiec lepiej zrezygnowac z tej sztuki dla sztuki.

 

Reszty nie komentuje, bo szkoda slow na ten słowotok.

Bez odbioru.

Hehe.... przecież to ekspertka od wszystkiego. :lol:

 

A mnie frapuje, skad 3 lat.

W kks jest jak byk:

Pozbawienia wolnosci - od 5 dni do 5 lat.

 

W ogole kara 5, a nawet 3 lat pozbawienia wolnosci to BARDZO surowa kara, jesli wezmiemy pod uwage praktyke judykatury. Ludzie maja takie przekonanie, ze malo, ale przeciez najwyzszy "szczebelek" z kary przypisanej dla danego czynu jest przewidziany dla szczegolnie zdemoralizowanych sprawcow najbardziej karygodnych czynow przy najwyzszym stopniu winy.

 

Poza tym logiczne jest, ze jak ktos wyrznie Skarb Państwa na iles milionow, to dostanie taki przepadek i taka grzywne, ze mu sie na cale zycie odechce wszystkiego :lol:

 

"studenty"tez nieraz takie rzeczy wymodza, na zaocznych zwlaszcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan to jest nick :)

Nie pisze, ze mam Kaska na pierwsze a pozniej twierdze, ze nie. Choc tak mam na drugie ;) Dobra nie ma problemu... a zdjecia nie dostaniesz na imieniny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan zasugerowales w innym watku...nie drazmy juz tego. Wczoraj mialam nasilone mysli ktorych nie lubie. Nie ma afery..spoko :great:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea witaj :)

 

Nie lubie Kaski...mialam tak miec na pierwsze ale w koncu mam inne...mysle, ze ladniejsze.

 

Mroz daje o sobie znac...wczoraj z rana zanim w aucie sie nagrzalo myslalam, ze zamarzme a kierownica byla lodowata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

W ogole kara 5, a nawet 3 lat pozbawienia wolnosci to BARDZO surowa kara, jesli wezmiemy pod uwage praktyke judykatury. Ludzie maja takie przekonanie, ze malo, ale przeciez najwyzszy "szczebelek" z kary przypisanej dla danego czynu jest przewidziany dla szczegolnie zdemoralizowanych sprawcow najbardziej karygodnych czynow przy najwyzszym stopniu winy. ...

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale rolnik ze wsi Jabco niekoniecznie.

Taki rolnik ma zazwyczaj deficyt wyobraźni (i żony :mrgreen: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale rolnik ze wsi Jabco niekoniecznie.

Taki rolnik ma zazwyczaj deficyt wyobraźni (i żony :mrgreen: ).

 

Ooo jakis Ty madry jestes...a wszyscy glupi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie :]

 

Salirka, ja już ci kiedyś pisałem, gdyby coś u mnie zabrzmiało ci dwuznacznie, to interpretuj to zawsze w przekonaniu, że zawsze mam dobre intencje wobec ciebie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

W ogole kara 5, a nawet 3 lat pozbawienia wolnosci to BARDZO surowa kara, jesli wezmiemy pod uwage praktyke judykatury. Ludzie maja takie przekonanie, ze malo, ale przeciez najwyzszy "szczebelek" z kary przypisanej dla danego czynu jest przewidziany dla szczegolnie zdemoralizowanych sprawcow najbardziej karygodnych czynow przy najwyzszym stopniu winy. ...

Ja to wiem, Ty to wiesz, ale rolnik ze wsi Jabco niekoniecznie.

Taki rolnik ma zazwyczaj deficyt wyobraźni (i żony :mrgreen: ).

 

:D

A, i priorytet to "Trynkiewiczow" wsadzic

:D

 

Ja pieprze, ale szklanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×