Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

iiwaa mnie maz zostawia kwestie urzadzania mieszkania. On wszystko rozwiesza, wkreca i przykreca. Czasami powie jak cos sie nie spodoba to oczywiscie biore jego zdanie pod uwage i razem wtedy wybieramy :smile:

 

Moj nie jest tak wspanialomyslny ;)

Zwlaszcza ze kolekcjonuje stare zegary i mamy niektore meble stare i maz nimi zarzadza :D

 

Naemo, do uslug ;)

 

Panowie, czy Wy naprawde myślicie, ze ja wiercilabym cos w scianie wiertarka? Tego nawet moj maz nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy Wy naprawde myślicie, ze ja wiercilabym cos w scianie wiertarka? Tego nawet moj maz nie robi.

 

Nie umie, czy mu się nie chce? :D

 

Ja się pochwalę, że sam zmieniam koła w swoim samochodzie. Mógłbym też zmienić sam olej, ale nie mam go gdzie potem wyrzucić, więc robi to znajomy mechanik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy facet umie nie tylko wszystko naprawić od samochodu po komputer (hardware i software), ale również usprawnić, skonstruować np. jakieś urządzenia domowego użytku które coś podtrzymują itd...

 

na wszystkim się zna tzn. w pewnych dziedzinach ma tylko wiedzę ogólną, a w niektórych jest fachowcem.

 

potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji, pracy sie nie boi, jest wytrwały, odważny, silny...

 

dzisiejsze pokolenie takie nie jest, tzn. owszem trenują jakieś tam sporty walki itp. ale to chyba nie o to chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Panowie, Panowie, skoro tak...

Prawdziwy facet nie jest chłopczykiem bojącym się własnego cienia przed wyjściem z domu, Aticu.

Prawdziwy facet umie zadbać o swoją kobietę - na każdym poziomie, RÓWNIEŻ finansowym, Dryaganie.

Prawdziwy facet się nie boi byle pierdoły, Atic, jak to było... jakie jest prawdopodobieństwo, że ktoś Cię porwie dla okupu, bo Twoi rodzice mają spory dom? :lol:

A, prawdziwy facet w pewnym wieku nie mieszka już z rodzicami....

Jak sam zauważyłeś - pamięć mam dobrą. Tuszę nawet, że bardzo dobrą - zapamiętuję szybko i trwale.

Zastanówcie się najpierw nad sobą, zanim powiecie, co "prawdziwy facet" powinien robić... bo wypadacie kiepsko na tle tego, którego krytykujecie. Jak dziewczynki, które się popłaczą, za które trzeba zapłacić, albo które się boją wyjść z domu, nie mówiąc już o obronie swojej kobiety. On się nie popłacze przed "dużym" facetem. Nie myśli, że go porwą dla okupu (choć hipotetycznie rzecz biorąc dla sprawców byłoby - jak mniemam - bardziej opłacalne niż, drogi Aticu, w Twoim przypadku), jego żona nie musi za niego płacić w dobrej knajpie, bo on płaci za nią, stać go żeby wynająć fachowców i nie brudzić rączek, jeśli nie musi, nie boi się krwi jak niektórzy śmieszni chłopcy, tylko pomoże swojej kobiecie, jak sobie rozwali rękę o gwóźdź wbity w ścianę. Potrafi podejmować decyzje jak MĘŻCZYZNA, a nie zrzuca to na barki żony. Mam wymieniać dalej, czy już Wam lepiej?

 

Tak z dobrego serca - jak tam Wasza samoocena?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niska :twisted:

 

Wybrali niewłaściwą osobę do krytykowania :D

On tego nie robi nie dlatego, że by nie potrafił, tylko dlatego, że ma konieczności, żeby się tym interesował.

Tak samo jak każdy z nas nie ma potrzeby szycia ciuchów na maszynie, czy samodzielnego obcinania włosów albo robienia zastrzyków, bo korzysta z pomocy fachowców lub z gotowych produktów.

A, mój mąż umie zastrzyki robić, robił kotu :D a to akurat wyższa sztuka, bo w kota wówczas wstępuje drapieżne bydlę :D

 

 

Michellea, spokojnie. Dadzą sobie spokój, ja nie będę więcej ciągnąć tematu. Jak już mówiłam - wybrali niewłaściwą osobę do podnoszenia sobie samooceny jej kosztem, zwłaszcza w mojej obecności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×