Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Plus33

Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam pewien problem.jakis czas temu po zażyciu narkotyku (pierwszy i ostatni raz)po około godzinie zaczęły dziać się zemna dziwne rzeczy wybuch gorąca,ból nóg,bałem się wszystkiego,po kilku dniach wszystko przeszło lecz po 2 tygodniach powróciło i nadal jest czy ktoś z was tak miał ? Jak się tego pozbyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plus33, zasadnicze pytanie, jaki to był narkotyk? Co zażyłeś? W jakiej postaci? I ile tego wziąłeś?

Prawdopodobnie extazy 1/4malej tabletki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz fleshback. To się bardzo często zdarza przy braniu narkotyków. Dziwne tylko, że utrzymuje się aż tyle czasu. Przejdź się do lekarza, oni nie gryzą, a może pomogą. Możesz dostać skierowanie do psychologa lub innego specjalisty. Nie ma się co męczyć, warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×