Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nesto96x

Pisk w uszach.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od około 2 tygodni przyjmuję zwiększoną dawkę Asertin, 100 mg. Po 2-3 dniach brania zauważyłem, że miewam piski w uszach, dosłownie bez powodu, zdarza się to 1-2 razy w ciągu dnia i za każdym razem jest to tylko jedno ucho, albo lewe albo prawe, pisk jest krótki, trwa około 5 sekund. Zastanawiam się czy to może być wina nerwicy lękowej, czy zwiększenia dawki czy jest to całkiem inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nesto96x, Witaj. Czasami mogą być to objawy zaburzeń lękowych, czasem wystarczy wizyta u laryngologa.

Może udaj się do rodzinnego po skierowanie do laryngologa, po co masz się nakręcać... wtedy wykluczysz dodatkowe "schorzenie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×