Skocz do zawartości
Nerwica.com

Układ


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie stać, ale i tak żadna mnie nie chce :hide:

 

Mnie kobiety dają znaki, ale co z tego jak jestem nieśmiałym fobikiem i nie mam gadanego, a tym bardziej jak spodobam sie jakiejs ładnej dziewczynie to chowam sie do swojej skorupy jak ślimak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogłoszenie na dużym portalu, że szukam studentki do towarzystwa. Płacę 500 za godzinę. Nikt się nie zgłosił, nawet żartowniś. To jest kurczę #przegryw :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś fizycznie niepełnosprawny w stopniu uniemożliwiającym pracę, to rozumiem. Ale jeśli masz diagnozę, taką jaką ma wielu, czyli z d*upy wziętą, to możesz się ogarnąć i iść do pracy. W wielu miejscach chętnie przyjmują z orzeczeniem. Ja też kiedyś mogłem wyrobić sobie papiery i czerpać kasę z socjalu. Myślę, że nawet teraz mógłbym, gdybym chciał. Ale po co? Co to za życie? Lepiej walczyć i umrzeć, niż gnić w domu 24/24.

 

Sorry za słowa szczerości, ale wiesz, taki mamy klimat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wg Ciebie w każdej pracy znajdują się "zdrowi i normalni" ludzie? Spotkasz wariatów od sprzątaczki po chirurga czy co tam dzisiaj jest na topie. Na pewno wśród policjantów, prokuratorów i sędziów są ludzie tak bardzo zdemoralizowaniu, że Ty ze swoimi książkami jesteś przy nich świętą owieczką. Jeszcze raz: jeśli jesteś sprawny fizycznie i nie jesteś prawdziwym wariatem, takim w sensie medycznym, który np. od dziecka smaruje się własnymi odchodami i uwielbia zjadać cudze, to nie masz się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×