Skocz do zawartości
Nerwica.com

nowa


kasta

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

Chce sie przywitac, jestem nowa!!!! Moja nerwica trwa od pol roku, chociaz chorowalam juz wczesniej. Wrocilam do kraju, zeby sie podleczyc i szukam dobrego lekarza w Lublinie. Czytalam u Was cos o doktorze Kopaczu.... Jesli ktos cos wie, to prosze o informacje...

Pozdrawiam Was Wszystkich...

Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!

kasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kasta. Miło Cię poznać.

 

Nie jestem z Lublina, więc niewiele mogę pomóc w kwestii tego nazwiska. Poza tym, masz całkowitą, absolutną, świętą rację:

Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!

 

Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sluchajcie!!! Jestesmy mlodzi i atrakcyjni, wspaniali!!!! Ludzie w naszym wieku robia tyle fajnych rzeczy a my boimy sie wyjsc z domu! To bez sensu!!! W czy niby mamy byc gorsi? Nie jestesmy inwalidami!!! Odwagi!!!

 

masz racje nie bojcie sie wjsc poza wasze echelado spokoju czyli dom swiat Was potrzebuje, jestesce jak Jednorożce piekni wspaniali i czysci macie czyste mysli (niewinne) malo juz jest takich jednorożców dlatego musicie sie pokazac ze jestescie, glowa do gory bo bez was ten swiat bylby tylko ruina ale Wy nadajecie temu wszystkiemu sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×