Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szarpnięcie przed zaśnięciem, szybkie bicie serca


kardio91

Rekomendowane odpowiedzi

Codziennie gdy kładę się spać, przysypiam i nagle w momencie tracenia swiadomości z okolic klatki piersiowej obok serca, nie jestem pewien ale podejrzewam ze to mięsień albo serce, wywołuje mocne szarpniecie ze cale moje ciało dostaje zrywu. A w dzień boli mnie to miejsce. Pomaga gdy przed pójściem spać wyjde na spacer na 30 min, wtedy jestem bardziej dotleniony i lżej zasypiam. Nie ma szans żebym zasnął gdy przebywam dłużej niż 30 min w domu, szczególnie przed komputerem, po takiej przesiaduwie muszę wyjść na spacer się dotlenić żebym potem wrócić i zasnąć. Gdy wyjdę na dwór czuję jak się wszystko wraca do normy i się uspokaja w organiźmie, serce lżej zaczyna bić..

 

Ano miałam tak z parę razy jak brałam SSRaje. Na szczęście po odstawieniu minęło. Współczuję jak masz tak codziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szarpnięcie kończyną chwilę po odpłynięciu nazywa się zryw miokloniczny i jest to najnormalniejsza reakcja, występuje u większości ludzi i u mnie, po prostu mózg się upewnia czy ciało już śpi i wysyła sygnał w formie impulsywnego kopnięcia nogą.To nie jest żadna nerwica

Jak wiadomo podczas fazy snu na ciało jest nakładany paraliż żeby się nie miotać w łóżku, to jest powiązane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×