Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRE - skuteczna metoda przeciw PTSD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

2 lata temu uległem wypadkowi, ocierając się o śmierć. Pół roku po tym wydarzeniu dopadło mnie PTSD - intruzje, natręctwa, lęki i depresja. Próbowałem pomóc sobie konwencjonalnymi metodami (terapia B-P), szukając wsparcia u psychologów - to tylko pogarszało sprawę. W końcu, przypadkiem natrafiłem na informację nt. ćwiczeń fizycznych, uwalniających napięcie i traumę z ciała. Postanowiłem spróbować. Efekty były znakomite. Już po dwóch sesjach poczułem się znacznie lepiej. Każda kolejna przynosiła ulgę. Co więcej - metodę tę, w przeciwieństwie do sesji z psychologiem, można stosować samemu, w dowolnym momencie.

 

Tutaj nie będę się rozpisywał, gdyż z tematem można się dogłębnie zapoznać na stronie: TRE POLSKA

 

Wszystkim cierpiącym z powodu PTSD gorąco polecam tę metodę. Choć trudno w to uwierzyć - czyni cuda. Nie traćcie nadziei!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilam juz taki temat. ale dobrze ze przypominasz :) :) :)

 

Tak, za co Ci jestem niezmiernie wdzięczny. Masz na koncie dobry uczynek bo uratowałaś jedną duszę. Chciałe podkreślić to pozytywne doświadczenie, by dotarło do jak największej ilości potrzebujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×