Skocz do zawartości
Nerwica.com

Idę pod prąd, robię wszystko na odwrót


PM Cool Lee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 19lat posiadam dziwne schematy zachowań takie że robię wszystko inaczej niż inni ludzie.Napiszę to w przykładach

1 Wszyscy w moim wieku mają już prawo jazdy i chcą jeździć wszędzie samochodami a ja zacząłem zdawać egzamin ale nie wyszło mi kilka razy więc ciągle nie mogę się spiąć i zaliczyć,każdy zdał za pierwszym razem tylko ja jak zawsze jestem najgorszy,uważam też że nie muszę mieć ich od razu a inni mało się nie zesrają, i jeżdżą podnieceni jak dzieciaczki

2 Nigdy do niczego mi się nie śpieszy

3 Większość osób w moim wieku miała lub ma dziewczynę/chłopaka lub dąży do tego by mieć a ja z kolei uważam że mi nie jest do niczego potrzebna, mogę nawet wcale nie mieć trudno są tacy ludzie

4 Nie wiem jak mam się dostosować do panujących zasad, podobno dziwnie chodzę i się zachowuję odbiegająco od innych jedna osoba powiedziała że wyglądam jak znerwicowany.Ja uważam że inni się tylko niepotrzebnie czepiają i udaję że mam do gdzieś, chciałbym umieć się dostosować ale dalej zachowuję się tak jak się zachowywałem

5 Najlepiej chciałbym być niezauważalny ale mi się nie udaje, obserwuję innych ludzi i widzę że jak się poruszają i zachowują i nie zwracają na siebie uwagi otoczenia, nie wiem czy oni robią tak specjalnie czy mają to gdzieś

6 Nie lubię zmian.Inni działają spontanicznie a ja nie mogę się przełamać żeby zrobić coś inaczej niż zawsze

7 Jeśli coś nie przyniesie dla mnie efektów i korzyści to uważam że nie ma sensu się za to zabierać nawet jeśli ktoś mnie prosi

8 Nie mam zamiaru się nikomu podlizywać a ci co tak robią są śmieszni

Mógłbym jeszcze wymieniać.Nie zawsze taki byłem, czuję się bardzo źle sam ze sobą.Chciałbym się zmienić lecz nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×