Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasilenie objawów wieczorem.


rendolfik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałbym zapytać czy ktoś ma objawy podobne do moich.

Choruje na nerwice natrectw mysli agresywnych oraz lękową. Zazwyczaj jak wstanę rano to czuje się jak młody bóg. Nic mi nie dolega, jestem jakby zdrowy. Sytuacja pogarsza się z kolejnymi godzinami. Jeśli jestem w domu to tak od godziny 14. Jeśli jestem w pracy to tuż po powrocie ok. 16-17. Głupie myśli narastaja w mojej głowie aż do momentu kiedy wezmę tabletkę albo np. wypije butelkę piwa które nieźle mnie uspokaja . Boje się zasypiać. Nie mogę ot tak zgasić tv i zasnąć bo myśli są zbyt intensywne. Przeciagam moment kiedy zamykam oczy jak najdłużej się da. Boje się zasypiać...

Rano staram się wstać jak najwcześniej, bo wtedy wiem że mam szansę szybko zasnąć wieczorem. Nawet w niedziele o 7 juz wychodzę z psem. Kiedyś, jak jeszcze mieszkałem z rodzicami zazwyczaj wieczorem byłem poza domem. Jak to młodzian - jakąś imprezka, spotkanie, nocna jazda autem bez celu w kilka osób. Od 4 lat mieszkam gdzie indziej. Niemam tutaj zbytnio nikogo z kim można wieczorem coś porobić wiec czas spędzam z żoną albo przed kompem. Nie wiem co więcej napisać. Ktoś może ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak, bo zbytnio skupiasz się na objawach, dlatego czujesz się z godziny na godzinę coraz gorzej. Poprostu miej wyjebane na to wszystko, bo to tylko wytwór twojego mózgu. Czy warto marnować czas i życie na zamartwianie się czymś co się nigdy nie wydarzy? Hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×