Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę o pomoc


Kamilaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nazywam się Kamila , mam 20 lat , jestem tu nowa , od jakiegoś czasu dręczą mnie stany lękowe . Miałam do tej pory 3 ataki , głównie wieczorem kiedy kładłam się spać . Nie wiem co mam robić , staram się nad tym panować , ciężko jest . Czytam dużo na forach o tym . Mam koleżankę która studiuje psychologię , trochę mi pomaga , rozwiązywałam testy z których wynikało ,że nic mi nie jest ... Mówiłam o tych chłopakowi ale On twierdzi , że sobie wkręcam . Czy mógłby mi ktoś opisać jak wygląda wizyta u psychologa ? I czy pomaga . Z góry dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, rozwiązywanie testów w sieci to nie jest najlepsza forma stawiania diagnozy ;).

W dużej mierze zależy to z czym w ogóle są te lęki związane - czego się boisz itd. W sumie to niewiele napisałaś więc ciężko cokolwiek powiedzieć.

A jak wygląda wizyta u psychologa możesz poczytać w dziale Psychoteriapia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamilaa!

 

Przez Internet nikt nie postawi diagnozy i nie stwierdzi, co Ci dolega. Jeżeli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu, najlepiej udać się do psychologa. Wizyta u psychologa po części przypomina wizytę u lekarza, ale nie do końca. Jest wywiad, psycholog zadaje pytania, rozmawia z Tobą, czasami prosi o wypełnienie konkretnego testu, który ma ułatwić zidentyfikowanie problemu. Nie masz czym się denerwować. ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×