Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Janko_Muzykant

Krok ku wolnosci dla...

Rekomendowane odpowiedzi

hm... dostalem na pw wiadomosc od pewnego goscia, ktory tutaj na mnie naskakuje i jeszcze na pw do mnie pisze. zastanawiam sie czy przypadkiem nie skopiowac i nie wkleic tego listu tutaj.

zrobic tak czy znowu wszyscy beda na mnie naskakiwac za to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli ktoś z tego forum traktuje Cię w urągający sposób to zgłoś to do moderatora lub administracji forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie o to chodzi ;);) ja tam jestem wytrzymaly i po mnie wszystko splywa, chodzi tylko czy jesli bym wkleil screen to czy nie najezdzaliby na mnie admini :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo moze byscie cos wiedzieli o pewnej osobie i moze cos by to zmienilo w tym co on pisze i jaki jest, nie wiem czy tak by bylo, nie jestem psychologiem ;) to co wklejac? ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie osobiście to nie interesuje :? pewnikiem ktoś z forum nawsadzał Ci na priw co zapewne Ci się należało i po sprawie :D załatwiliście to po męsku na boku i już :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chodzi o nawsadzanie :lol:

czlowiek nerwica do mnie napisal bo wczesniej sie przyznal do czegos jesli chodzi o orientacje itp ;P i teraz mi grozi ... hehe tak jak bym sie jego bal :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

darujcie sobie juz te spory

Jaśkowa dobrze mówi wszystko można załatwic na pw,po mału robi sie z tego niezla dziecinada :?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

agapla to nie bylo do Ciebie tylko do jaskowej

(.......)

*edyt. atrucha

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ja tam wesoła dziewczyna jestem ,nawet jakby było do mnie to się nie obrażam ;) a tak wogóle to jak to odczytać bo za cholercię nie wiem :shock: a dobra teraz juz widzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Można wiedzieć, co próbujesz przez to osiągnąć? Po za wyżywaniem się na ludziach? Mącisz wodę. Leczysz własne kompleksy poniżając innych, do tego w tak niestylowy sposób...

Brzydal :P:P:P:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikogo nie ponizam, jesli prawda jest ponizaniem to nie rozumiem Cie ;) a ja juz skonczylem ten temat tutaj ;) pozdrawiam i mam nadzieje,ze jednak Darek mnie nie zabije ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ponizaniem jest sposob przedstawienie tej prawdy. Ja mam nadzieje, ze to zrobi... :evil::evil::evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałam.Mam pytanie do muzykanta: co z tego ma wynikać?(oprócz tego że zachowujesz się poniżej poziomu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Znam... I w ogóle po co te karty wykładać? Czemu ma to służyć, po za dobiciem Darka? Dla zabawy?

Raczej Ci nie pomogę... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi