Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, powiem tak . Kwiatków od zaje... no :mrgreen: .

 

Warunki póki co spoko, mieszkam dosłownie na terenie tej plantacji na której pracuję, jedyne minusy które do tej pory odkryłem to brak wifi i daleko do sklepu (ponad 10 km w jedną stronę). Póki co atmosfera w pracy nawet ok, zobaczymy jak będzie dalej jak się nasi krajanie zaczną zjeżdżać. Narazie jest nas tylko 3 a ma być podobno 15 osób. Wygląda na to, że ja do końca żywota już będę żył w takich akademikowych klimatach :bezradny: .

 

Lilith, niestety te kwiatki nie pachną. Ale co niektóre fajnie wyglądają. Dziś pół dnia sadziłem jakieś małe krzewinki przypominające nasze jagody, które przyjechały do nas z Afryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz, jak za starych dobrych czasów przydałoby się wejsc na darki. Szkoda, ze juz nikt tutaj nie zagada i nnie pisze. Inne watki całkowicie ten pochłonęły. Szkoda. Dobrze sie w nim pisało.

Przypuszczam, że część ludzi może tu czasem wchodzi, ale głównie tylko poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, nie, nie logują się. Tak jest dość często - ludzie się wypalają po jakimś czasie. Forum jest dla Nich ważne, kiedy go potrzebują, a później wracają do realności i znikają. Bywa, że część tutaj nie wraca, a bywa też tak, ze po jakimś czasie jednak wracają.

Ja to chyba zapuściłem w internecie korzenie. Forumowe życie na różnych forach prowadzę od 16 stycznia 2008 16:25 (pamiętam dokładnie ten czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×