Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiercionauta, ja nie chodze w sandalach !!! tylko w NAJACZACH !!!

dwa kolo ma bujna czupryne w przeciwienstwe do mnie

trzy rejben dostaniesz PICOLO zamiast somersby ktore jest drogie i passe !

cztery sensej jetodik, opracuj mi szczegolowy plan w punktach jak zdobyc sympatie slonskiej sajko laski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta,

jak sajko laska to najlepiej na forum szukaj.

tutaj sprawa jest trochę złożona więc tak

1. jeśli nie upatrzyłeś konkretnej to zacząłbym namierzać w temacie samotność czy jęczarni, wiele fajnych lasek (nie bede tu rzucał nickami) pisze, że nie mają z kim pogadać, są wyizolowane itd. to są dobre cele.

2. przechodzisz na priwa, bez oficjalnego bajerowania (choć większość i tak wyczuje o co chodzi, ale musi to pozostać w sferze domysłów)

3 rozmowa niech prowadzi w kierunku wyznań, to jest pierwszy krok podboju bo nawiązuje się intymność

4 wymiana fotek

5 po jakimś czasie dążenie do kontaktu w realu ("kurde fajnie by było się spotkać napić razem piwka)

6 spotkanie, najlepiej jak dziewczyna dużo wypije, będzie luźno i swobodnie, czymś tu trzeba zaimponować, np. starać się być szarmancki, kilka taktownych komplementów, na koniec coś w stylu "miło się spędza z Tobą czas, kiedy będziesz wolna by to powtórzyć" itp.

7 kolejne spotkanie - właściwy podryw wskazany jest na tym etapie, można starać się bardziej wprost typu "stęskniłem się za Tobą", jak się uśmiechnie to "kurde częściej się uśmiechaj bo to piękny widok", w pewnym momencie konkretny atak "jesteś taka urocza, chciałbym Cię pocałować" i podstawiasz głowę do pocałunku jak to wypali to już jest z górki :) odprowadzając złapać za rękę i na koniec przytulić, szepnąć do ucha "dziękuję za miło spędzony czas" następnie buziak na pożegnanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem mocno nieśmiały, mam zaburzenia lękowe, boje się odrzucenia, poznając byłem bezrobotny i ogólnie życiowo jestem niezaradny a udało się zdobyć dziewczynę do której lepią się faceci, właśnie w ten sposób, więc szanse masz duże.

więcej wiary w siebie :great:

no chyba, że tylko robisz sobie ze mnie jaja i wcale nie szukasz dziewczyny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe masz hobi priorytety, a później jakbyś jakimś cudem wykonał misję to będziesz już zdrowym szczęśliwym człowiekiem czy spindolisz z forum bo będzie przypał? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm bardzo sluszne pytanie fubar :)

 

jak juz poznam sekret bajerowania lasek to zostane TULIPANEM i bede jezdzil po Polsce uprawial bang bang z sajko laskami i okradal je z zlota kasiurki alko i zarcia z lodowki 8)8)8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×