Skocz do zawartości
Nerwica.com

podświadomy wybór zaburzonych partnerów


Rekomendowane odpowiedzi

Choroba (zwłaszcza o podłożu neurotycznym) zawsze jest zazdrosna o partnera. Wydaje mi się że związek trzeba przede wszystkim budować na tym co zdrowe, więc po prostu przeczekać ten trudniejszy stan, a potem dalej rozwijać znajomość (lub nie). Jeśli objawy są zbyt trudne do zniesienia to i tak prawdopodobnie wyjdzie przy dłuższej znajomości. No i oczywiście niech się leczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dziewczyny, dziękuje za zaangażowanie w dyskusje :*

 

Pozostaje mi czekać, być cierpliwa i starać sie zrozumieć..... A jeśli będzie tendencja spadkowa nadal to zakończyć znajomość

 

Bo było inaczej wcześniej.... Potem usłyszałam "przepraszam ze nie uprzedzałem cie o swoich humorach " i po tym juz regres... Czasem wzlot, nadal daje mi do zrozumienia ze mu zależy i ze przeprasza, ze sie stara.

 

 

Muszę sama w sobie silna być, bo powoduje paranoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieta wlkp, licz się trochę ze słowami ! Chyba, że napisałaś to jako żart ... ( dość kiepski )

To forum nie jest miejscem do obrażania innych ludzi :!::!::!: I jeszcze dla Twojej wiadomości ... niektóre psychotropy powodują spadek libido, poza tym nie każdy ma jakieś mega potrzeby seksualne. Bez jaj ! Poza tym jazzowa zdaje sobie sprawę z tego, że ma problem. A Ty jesteś od paru dni na forum, to co możesz na ten temat wiedzieć. Trochę szacunku dla innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prawo do własnego zdania i się nie rzucaj.Dziwne że to jej nie zwróciłaś kiedyś uwagi jak się rzucała.

 

-- 30 gru 2014, 14:28 --

 

dość dużo wiem na ten temat,jakbyś chciała wiedzieć.Nie muszę się Tobie tłumaczyć.

 

-- 30 gru 2014, 14:31 --

 

Poza tym jazzowa zdaje sobie sprawę z tego, że ma problem.

 

 

Tak,problem to ma ze sobą....Najbardziej śmieszy mnie to jak ktoś nie może tego zrozumieć,a szuka problemu w innych ludziach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×