Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

to tez zalezy od kogo... jesli od kogos kogo cenie to tak - wtedy biore ja sobie do serca i analizuje

gorzej jesli pochodzi od kogos z kim mialam jakies wieksze spiecie - wtedy trudno mi to przelknac

 

potrafilabys z marszu wskazac najszczesliwszy dzien w twoim zyciu czy musialabys sie zastanowic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale tylko z okreslonymi osobami i sa to albo ludzie poznani w psychiatryku albo ci z tego forum z ktorymi sie poznalam osobiscie

 

czy w twym otoczeniu znajduje sie jakas osoba ktora w przeszlosci wyrzadzila ci jakas krzywde i do tej pory zdarza wam sie widywac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odczuwam, ze zostalam skrzywdzona w jakis sposob. Jest sporo takich osob w moim miejscu zamieszkania. Trudno mi sie zyje w poczuciu niezrozumienia i innosci. Jakas historia nade mna wisi i nie potrafie do konca byc ponad to. Unikam wszelkich kontaktow.

 

Masz poczucie bedac na forum, ze nie jestes z innej bajki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze z mezczyznami ale to chyba bledne spostrzezenie i na rowni tak samo mi wychodzi.

 

A Ty?

 

Edit: To chyba zalezne jest od osoby nie od plci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wiekszoscia facetow latwiej jest mi sie kumplowac/zartowac/gadac na luzie itd.

ale jezeli zas chodzi o takie blizsze [wrecz przyjacielskie] relacje to wole kobiety

 

no to moze tak - w gronie najblizszych ci osob jest wiecej kobiet czy mezczyzn? :D

 

edit: no najczesciej to wiadomo ze w swiat wirtualny - internet to moj drugi dom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nie lubiłem, ale dzisiaj dochodzę do wniosku że po prostu byli cięci na to jak się zachowywałem :twisted:

Nie są przyjaciółmi, ale dzień dobry czy dobry wieczór, to teraz powiem :D Oczywiście mam też Sąsiadów z którymi od wielu lat żyję dobrze, mimo ze teraz bardzo rzadko ich widuję, to nadal lubię.

 

Czy odszedłe/a/ś od bliskiej Ci osoby, bez słowa z własnej winy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×