Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Ad. 1. yhy mam bliznę na brodzie właśnie z takiego czegoś :yeah:

to był 2011 rok, styczeń - śpieszyłam się ( choć nie musiałam !) , miałam ważne coś na studiach i trochę za bardzo się tym przejęłam --- no i tak cudownie się śpieszyłam, że owszem zdążyłam, przybyłam przed czasem-------- ale z rozwaloną brodą :great: ( walnęłam brodą o beton tak, że mi w głowie zadzoniło, chodziłam z siniolem hohohohohoh plus blizna, która wygląda jakbym się zacięła przy goleniu. na szczęście cud-specyfiki apteczne dały jej trochę radę )

 

śpiewszenie się na PKS w 2012 roku ---- miałam jechać busem, a tu patrzę WOW PKS podjeżdża <3 no to gonię na ten przystaneczek, bo bus jak będzie pełny, to może mnie nie zabrać, a PKS elegencko weźmnie mnie --- no i się przewróciłam tak, że automatycznie miałam krwiaka na przegubie ręki - tam gdzie żyły, w ciągu minuty spuchła mi ręka very mocno

rozbiłam wtedy pancerną Nokię i zgubiłam w tym dniu rękawiczkę - także kumulacja nieszczęścia

 

jestem cholernie niezdarna i od małego mówią o mnie, że "ja się na prostej drodze potrafię przewrócić"

 

ad.2. nie. boję się seksu i innych tam takich.

 

rozwaliłeś/łaś coś u kogoś jako gość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×