Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

zdecydowanie miłość o ile to czysta i nie toksyczna i nie mówię tylko o związku ale ogólnie bezinteresowna do ludzi,zwierząt natury. Wiara jest ważna bo daje nadzieje ale człowiek bez miłości do niczego to tak naprawdę i niewierzący człek 

 

jesteś realistą czy marzycielem?

Edytowane przez dracarys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można to różnie interpretować czy się da czy nie.Zależności od osobowości danego człowieka. Nie każdy realista skupia się na marzeniach bo na to nie ma czasu albo jest pesymistą .Więc czasem się da ale nie każdy tak ma i pewnie większości ma marzenia a jest też mały odsetek ludzi co miało już wszystko albo już nic więcej nie potrzebuje. Więc da się być realistą bez marzeń według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia i chorzy i zdrowi mogą mieć lżej. Teoretycznie to ludzie chorzy psychicznie mają pod górkę ale jak mówię zależy to od osobowości i od nastawienia tego człowieka do świata

 

a jak ty to widzisz? 🙂

Edytowane przez dracarys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, exodus! napisał:

sytuacja: idziesz do sklepu powiedzmy spory dyskont spożywczy, robisz zakupy, płacisz i wychodzisz, w domu przeglądasz paragon i okazuje się, że zostałaś/eś oszukany/a na 7 PLN, co zrobisz? wrócisz się do sklepu u będziesz wyjaśniał, czy podarujesz te 7 PLN?

miałem tak wielokrotnie i i większe sumy niż 7 zł i nigdy się nie wracałem,chyba wstyd mną kierował i to że to nie jakaś suma co by mogła mi zniszczyć życie czy samopoczucie 

 

czy jak nie zdałbyś testów psychotechnicznych do pracy czy na kurs prawka czy z innych przyczyn to czuł byś się jak debil ,człek bez rozumu czy osoba niedorozwinięta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, exodus! napisał:

porażki których doświadczymy w życiu, nie są od tego aby je wiecznie przypominać i wyrzucać sobie jacy to my nie jesteśmy, porażka powinna mobilizować i zmuszać do działania, nie odwrotnie.

 

jak podchodzi do ludzi którzy obnoszą się i uważają się za nie wiadomo kogo?

to było osobiste pytanie bo przez to miałem gorsze święta bo nie zdałem mimo że w przeszłości 2 razy to zdałem a papier ważny i nwm jak dać taki papier do pracodawcy. Wstyd mi bardzo a co do twego pytania to takich ludzi nie lubię ,nie lubię osób co pokazują jaki on nie jest chociaż może to moja wina bo nie powinno się tak myśleć ale mnie na pewno to drażni 

 

czy umiesz walczyć ze swymi słabościami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam @z o.o.że nie zobaczyłem twej odpowiedzi a żywa choinka bo dużo mam choinek na podwórku.                                                                                       znam adoptowana znajomą ze szkoły xd                                                                       wolisz kwiaty czy drzewa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie @z o.o.

a jakie masz zasady?

26 minut temu, exodus! napisał:

 

jak identyfikujesz co jest dobre a co złe?

pomoc bezinteresowna innym,miłość do przyrody i ochrona jej,ogólnie szacunek do innych i do wszystkiego i miłość,wrażliwość itd a zło to morderstwa bez powodów,znęcanie się nad innymi dla przyjemności, manipulacja innymi i tego można wymieniać i wymieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×