Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
520m.n.p.m.

Bardzo zły nastrój wieczorem

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu (2 tygodni) mam bardzo zły nastrój wieczorem, prawie codziennie płaczę. Nie mam jakiegoś poważnego powodu do tego. Przy depresji czytałam, że powinno być na odwrót, co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

520m.n.p.m., niekoniecznie rano. Bardzo często złe samopoczucie w depresji pojawia się rano, a wieczorem się poprawia, ale to wcale nie znaczy, że nie może być inaczej.

Dwa tygodnie, to dość długo...

Może warto wybrać się do lekarza?

Czy zanim to się zaczęło, miałaś może więcej stresu niż zazwyczaj albo więcej obowiązków?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam przed tym dużo obowiązków i się ty stresowałam że się nie wyrobię, a teraz mam za dużo wolnego i to też mnie stresuje, nie umiem odpocząć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

520m.n.p.m., no to coś mi się wydaje, że możesz mieć odpowiedź. Raz, że wyczerpanie i spadek formy, a dwa zbyt gwałtowny przeskok z wysokich obrotów do wolnego. Załamanie formy. Trzeba teraz dość sporo czasu, żeby minęło, ale myślę, że jest na to spora szansa. Spróbuj o siebie zadbać, właściwie się odżywiać, stosować suplementy, wychodzić z domu na spacery, wrócić do rzeczy, które sprawiały Ci przyjemność i się na nich skupić. Może powolutku Ci przejdzie. A jeśli nie, to radziłabym się udać do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artemizja, Bardzo dziękuję za podpowiedź, dam sobie dwa tygodnie a jak nie przejdzie to pójdę do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam podobne objawy z tym że rano czuję się świetnie a wieczorem poniżam się. Albojest tak jak dziś, teraz jestem tak znerwicowany że mam dość życia. Wiem jestem debilem bo nie stawiam znaków interpunkcyjnych robie błędy w pisowni. Musicie to zaakceptować albo mnie zabić, bo ja już naprawdę mam dość życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rano jestem mega zamulona, ale nie mam ciągąt depresyjnych. Im bliżej nocy, tym paradoskalnie mam więcej energii życiowej, ale większy smętek nadchodzi. Więc uważam, że nie ma tu reguł ani sposobu klasyfikacji "deprecha czy nie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi