Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

hank.m

Użytkownik
 • Zawartość

  172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. hank.m

  Samotność

  glupiajestempowraca, Więc proszę mi wytłumaczyć dlaczego każda jedna której zaproponuję pieniądze godzi się na spotkanie, a bez pieniędzy nie mam mowy o spotkaniu. Follow_, Tak ty z pewnością najwięcej mi wytłumaczyłaś. Mam dziwne przeczucie, albo byłaś, albo nadal jesteś prostytutką.
 2. hank.m

  Samotność

  Wciąż nie potrafię pogodzić się z moją samotnością. To mnie przytłacza i dołuje, że ja do jasnej cholery nie zasłużyłem na normalną kobietę, że teraz już bez pieniędzy nie mam szans u żadnej. Bo dziś liczy się tylko pieniądz. Jak widzę tyle ładnych dziewczyn w drogich samochodach, domyślam się że większość z nich jest po prostu prostytutkami, a faceci ślepo wierzą im że prowadzą jakąś działalność. Zakochują się w takich kobietach, a przecież one mają tylko jeden cel. Wyciągnąć jak najwięcej kasy z każdego faceta. Myślałem że jestem mądrym człowiekiem, ale dziś wiem że jestem kolejnym idiotą który dał się nabrać.
 3. hank.m

  Samotność

  A nie chcą? Bo ja takiej nie znam. Każdej jednaj na czacie jakiej zaproponowałem odpowiednią sumę jest w stanie spotkać się i mogę z nią robić co chce, to jak mogę zaufać kobiecie spotkanej nawet na jakiejś imprezie czy poznanej w kościele. Może być właśnie jedną z tych. To że ze mną jest problem przyznaję bez dwóch zdań, ale z kobietami również jest problem. Chyba nie potrafię pogodzić się z tym że jestem od wielu lat sam i takie życie czeka mnie w przyszłości. Bo po co mi dziwka w domu dla moich kolegów, w dodatku po byle hu...ju nie lubię poprawiać.
 4. hank.m

  Samotność

  Bo tak jest, wszystkie to materialistki tylko jedne to ukrywają, a inne się z tym obnoszą. Tak pasuje mi że jestem beznadziejny bo nie ma innego wyjścia z tej beznadziejnej sytuacji. Każda i tak mnie zleje.
 5. hank.m

  Samotność

  Pisałem już że spotykam same materialistki i mimo że niby gdzieś istnieją normalne kobiety to i tak dla nich liczy się kasa. Dziś jak napisałem do jednej dopiero co poznanej dziewczyny czy umówiłaby się ze mną dostałem od razu w "mordę", że ona dla wyjaśnienia sprawy ma chłopaka. A nic nie pisałem żeby umówiła się ze mną na randkę, tylko posiedziała i pogadała. Ku.... czy dla was wszystko, każde spotkanie, każde zaproszenie od mężczyzny musi być kojarzone "on chce mnie przelecieć".
 6. hank.m

  Samotność

  A jest w ogóle jakaś która sama siebie szanuje?
 7. hank.m

  Samotność

  Nie potrafię pogodzić się z samotnością. Nie umiem też znaleźć atrakcyjnej kobiety. Nie potrafię skupić się na sobie.
 8. Źle się czuję, nawet nie ma z kim porozmawiać.
 9. zmęczona_wszystkim, o to bardzo ciekawe co piszesz. No musze Cie niemiło rozczarować nie jestem i nie byłem i nie będe "panxyz", przykro mi że twoje śledztwo zakończyło się klapą, ale daje Tobie jeszcze jedną szansę. Szukaj. A jeśli masz coś do dziwkarzy to pomysl że taki właśnie dziwkarz będzie kiedyś dymał twoją dziewczynę, żonę, matkę, bo ty jesteś na tyle ciotą że przestaniesz im wystarczać. Pozdrawiam.
 10. Jejku wstałem jak pijany. Zażyłem Efevelon. Wszystko jest mi obojętne. Ale wkurza mnie ten stan jak byłbym pijany.
 11. Jestem winny że żyję. Jak mi się już nie chce żyć, a muszę. Do dupy z tym wszystkim.
 12. Przeglądałem to, ale jakoś nie natrafiłem na lek o który mi chodzi. Może jestem na tyle głupi że nie potrafię czytać ze zrozumieniem.
 13. Z uwagi na moją leniwość, nie chce mi się szukać tematu o leku efevelon. A więc. Moje pytanie brzmi. Czy ktoś brał ten lek i jakie mogą być objawy uboczne?
 14. Jestem beznadziejny, nic mi nie wychodzi. Wciąż te pieprzone problemy. Mieszkam kur... od tej zaje... banej stolicy, kawałek drogi dlaczego dla wszystkich piero.... lonych bab to taki kawał drogi. Kur.wa mam dosyć tego.
×