Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie zdalem


anonim98

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie :( jutro mam poprawke i we wtorek . wyglada to tak ze mam poprawke z zawodowego przedmiotu i mam takia zlosliwa pania zaee uhuhu szkoda gadac . sprawa wyglada tak ze jeszcze nie zajrzalem do zeszytu (mam zamiar zaraz sie uczyc do rana) i sie strasznie stresuje ze nie zdam z moim podejsciem do nauki. tato mi powiedzial ze jak nie zdam mam wypierdalac z domu ale jako niepełnoletni do pracy !:( a ja chce miec chociaz papier ze szkoly . mam nerwice lekowa i ostatni dzien przed poprawka jest najgorszy mam przez to skurcze miesni i mocno bije mi serducho.:( pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie :( jutro mam poprawke i we wtorek . wyglada to tak ze mam poprawke z zawodowego przedmiotu i mam takia zlosliwa pania zaee uhuhu szkoda gadac . sprawa wyglada tak ze jeszcze nie zajrzalem do zeszytu (mam zamiar zaraz sie uczyc do rana) i sie strasznie stresuje ze nie zdam z moim podejsciem do nauki. tato mi powiedzial ze jak nie zdam mam wypierdalac z domu ale jako niepełnoletni do pracy !:( a ja chce miec chociaz papier ze szkoly . mam nerwice lekowa i ostatni dzien przed poprawka jest najgorszy mam przez to skurcze miesni i mocno bije mi serducho.:( pozdrawiam.

 

ile lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 7 klasie i Nie zdałem  Do następnej  Klasy i Mam kuratora i chyba  nie zdam do następnej  mam stres jak pójde po świadectwo Czy będą się śmiać czy nie Ale jestem bardzo Znany i lubiany w klasie i w szkole  

Załamałem się po nie zdaniu do następnej Klasy zmieniłem się bardzo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest zdrowie psychiczne, zadbaj o nie, skup się na nim. Lata w edukacji zawsze można nadrobić 🙂 Mojego brata też w trakcie edukacji zaatakowała nerwica lękowa, jest kilka lat do tyłu, ale chodzi do szkoły wieczorowej, za rok ma maturę. Chciał wrócić do szkoły, jak już się czuł lepiej, jak przepracował wszystko na terapii... Wiem, że to trudne, ale spróbuj się tym tak nie przejmować, dla równieśników to moze być szokujące, ale z perspektywy starszej osoby powiem Ci, że to nieistotne kiedy i jak zdasz i na jakim etapie szkoły się zatrzymasz. Zadbaj o siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×