Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyobrażenie o osobie której nie znam,depresja,złamane serce,


HarajukuAino

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 

Jestem w kropce.A raczej w czarnej dziurze:)

Jestem osobą nadwrażliwą,która szybko się zaurocza.Jestem DDD.

Z pewną osobą byłam ponad 3 lata w internetowym hymm "związku". Ta osoba wiele mi obiecywała.

W tym czasie przez 2 lata miałam depresję,wahania nastrojów balblabla,ta osoba o tym wie i wiele razy próbowałam przepraszać

i mówić ,że już jestem sobą i nie mam depresji.On nie chce mieć ze mną nic do czynienia.Mówi,że go zniszczyłam.Widzę,że poszedł ze swoim życiem na przód a ja nie mogę o nim zapomnieć.Tak jakby jakaś klątwa nie dawała mi spokoju.Co jest nie tak ze mną,że taka głupota nie chce zostawić mnie w spokoju.Przecież nawet nie widziałam go na oczy.Błagałam o wybaczenie,lecz on gra na moich uczuciach i nie odpisuje tłumacząc się,że ma spooooooooro na głowie,jednak wiem ,że pisze z innymi ludźmi:) Czuję się jakbym miała trąd. Chyba za bardzo kochałam.Nie umiem się z niego wyleczyć.Skoro ktoś kocha,czemu nie może wybaczyć.Czemu gra na moich emocjach wiedząc ,że go kocham.Olewa mnie.Ja go już nie obchodzę.Boli jak chole*a Nie mogę poradzić sobie z zazdrościa o jego przyszłe życie.Nie chcę być tą złą kiedy będzie o mnie wspominał.

Wcale taka nie jestem.Nie rozumiem czemu relacja internetowa tak przysłania mu prawdziwe życie.Sam sobie pozwolił na moje zachowanie.Przykro mi że życie mnie pokarało i teraz moja wina kolejny raz bo miałam depresję.

Cały czas płaczę oczekując na jego wiadomość kiedy on ma mnie w du...

Na prawdę nie wiem co mam już robić.Próbowałam wszystkiego.Chcę iść do przodu.Skoro jest takim egoistą czemu nadal coś do niego czuje.

Czemu jestem taka nienormalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się też udusić kiedy ktoś kto niby Cię kocha ma Twoje życie w dupie więc taki mamy tego skutek.

Tak -terapia ale nie zmienia to faktu ,że ta osoba jest ważna/była ważna tylko że nie umie przebaczyć i zacząć od nowa choćby jako znajomi.

Czuję poczucie winy i nie chcę by myślał ,że w prawdziwym życiu jestem potworem.Jak można kogoś oceniać jeśli nawet nie widziało się kogoś na oczy.

Poza tym sam sobie pozwolił na moje zachowania.Skoro było tak do dupy czemu się nie ewakuował,ha.nieważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×