Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich proszę o pomoc :)


kamilao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem dodam na samym początku że mam 20 lat i jestem 4 miesiące po porodzie, mam dziwne objawy czego wcześniej nie doświadczyłam mam dziwne bóle w różnych miejsach ciała plecy ( ale to możliwe, że od noszenia dziecka ), bóle w głowy krótkie w pojedyńczych miejscach ale te bóle można porównać tak jakby wpychania skóry w środek nie jest to ból ale dziwne uczucie, do tego towarzyszy mi dziwne uczucie w głowie gdyby była ciężka i gdyby coś mi się w niej działo, czasem robi mi się gorąco bardzo,bardzo szybko reaguje gniewem gdy ktoś mnie zdenerwuje, często płacze, nachodzą mi do głowy różne myśli a na dodatek wkręcam sobie, że mam jakies choroby ciężkie do wyleczenia, ostatnio miałam uczucie zimnej krwi na plecach, bolą mnie kości , miałam bardzo dużo stresów w ciąży i po ciąży ogólnie mam bardzo dużo przykrych i stresujących chwil, do tego dodam że ciężko mi się oddycha nie chodzi tu o duszność tylko tylko gdybym miała jakąś blokadę czasami, robiłam badania morfologiczne oraz moczu i wyszły mi bardzo dobrze, jednak cytologia po ciązy mi wyszła gorzej okazało mi się, że mam stan zapalny, czy to początek nerwicy czy może coś innego? czy ktoś z was miał tak samo? proszę o pomoc ponieważ denerwuję się bardzo :( w trakcie ciąży leczyłam się na tarczyce ale odstawiłam tabletki po tygodniu chyba ponieważ miałam je brać 30 min przed 1 posiłkiem ale po tygodniu poprostu już nie wytrzymywałam i musiałam zjeśc :P może to tarczyca znowu mi się odzywa? Do tego dodam, że nie jem zbyt dużo bo niestety praca nad dzieckiem wymaga czasu i nie zawsze mogę cokolwiek zjeść, piję mało napojów zwłaszcza wody, ale za to przez wszystkie nerwy więcej pale papierosów. Bardzo Proszę o pomoc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kamilao!

 

Niestety, nie można Cię zdiagnozować przez Internet. Niewykluczone, że spadek samopoczucia wynika z przemęczenia wskutek opieki nad dzieckiem albo z powodu zaburzeń hormonalnych po ciąży czy depresji poporodowej. To są jednak tylko spekulacje, które należałoby zweryfikować u specjalisty. Zdaję sobie sprawę, że opieka nad niemowlęciem jest absorbująca i wyczerpująca, dlatego możesz źle się czuć. Na pewno Twojemu samopoczuciu nie pomaga fakt, że palisz papierosy i źle się odżywiasz. Powinnaś zadbać o zbilansowaną dietę, odpowiednie nawodnienie organizmu, tym bardziej, kiedy np. karmisz dziecko piersią. Wspomniałaś też o tym, że leczyłaś tarczycę, ale przerwałaś terapię. Niewykluczone, że nieprzyjemne dolegliwości, jakie relacjonujesz, to właśnie skutek zaprzestania leczenia tarczycy. Uważam, że powinnaś skonsultować się z endokrynologiem, a jeżeli on niczego nie wyjaśni - skorzystać z pomocy lekarza psychiatry, gdyż możliwe, że objawy pojawiają się na tle psychicznym. Jeśli masz możliwość, żeby ktoś Ci pomógł w opiece nad dzieckiem (mąż, partner, mama, babcia etc.), skorzystaj z tej pomocy. Stres i napięcie na pewno nie sprzyjają Twojemu samopoczuciu. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×