Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Tahela, mina sroga bynajmniej. Za to figurą (nogami!) potrafiłabyś sobie zrekompensować każdą do zdjęcia "palniętą" minę, nawet tę srogą ;) Chociaż, czy ja wiem, może to efekt zamierzony?

Kasiątko, typowo podróżniczy obrazek. Pozytywnie i jak najbardziej sympatycznie.

Moniqe, karmiłabym! :shock:;)

Alienated, baaardzo przyjemna fotografia. Galeria, uprzejmie wyglądająca, "zastygnięta" gestykulacja, kita, uśmiech, torba - plus sto do hipsty ;)

Kiya, oryginalna uroda niewątpliwie, choć tę swoją bladością (zasługa światła?) i smuteczkiem widocznym na buzi, przypominasz mi kogoś jednak. Ale kogo? :bezradny:

Mad_Scientis, :uklon:

Gregg, masz bardzo ciekawy wyraz twarzy na tym zdjęciu - melancholijny, choć z pewną stanowczością. I chyba nie muszę powtarzać, żeś urodziwy chłopak.

Mushroom, zdjęcie dodane przez Ciebie jako drugie bardzo dobrze obrazuje odczuwanie przeze mnie własnego ciała.

Monk, jajku, jak to się można rozczulić patrząc na zdjęcia, bądź co bądź, ludzi obcych całkiem. I skromny wydajesz się być. A co do czupryny, nie wiadomo jak obfita to ona nie jest - fajna taka raczej, służy Ci bynajmniej.

Kasiątko part2, taaaka sympatyczna, że ma się ochotę Ciebie spotkać!

Sandrus, ładna istotka. Faktycznie jesteś tak pewna siebie jak na zdjęciach wyglądasz? (broń boże, bym w jakimś złym sensie o tym napomknęła). Po prostu bardzo odważna wydajesz się być. Na zdjęciu emblematowym to powiedziałabym nawet, że taka zadziora :twisted::smile:

Chcężyć, bardzo ładne efekty trenowania. Idź w zaparte!

 

Wzięło mnie na Was niezaprzeczalnie. Ale mówię sobie, noł łej, warci jesteście powiedzenia paru tego typu słów! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczytałem się w tym forum, podzielam tego typu anonimowe uzewnętrznienie uczuć, ale wstawianie własnych zdjęć na str. to moim zdaniem będzie niepotrzebnym argumentem dla zwolenników, hejterów itp. Np. zdjęcie, na którym jestem ja na tle karaibskiego krajobrazu-super, ja w wannie z żyletką w nadgarstkach na tle ratowników medycznych-BOMBA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczytałem się w tym forum, podzielam tego typu anonimowe uzewnętrznienie uczuć, ale wstawianie własnych zdjęć na str. to moim zdaniem będzie niepotrzebnym argumentem dla zwolenników, hejterów itp. Np. zdjęcie, na którym jestem ja na tle karaibskiego krajobrazu-super, ja w wannie z żyletką w nadgarstkach na tle ratowników medycznych-BOMBA.

Chcesz być miły, a plebs się rzuca ;)

 

Powiedziane nie do końca serio, rzecz jasna.

 

Nie wyobrażam sobie jednak wstawiania zdjęcia z Twojego scenariusza numer dwa, więc raczej bez obaw, nie będzie okazji do uwielbiania takich scen prawdopodobnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i am the walrus,

oczywiscie ,że zamierzony, nie usmiecham sie na zdjęciach i tyla

Dlaczego? Manifestujesz coś, czy uważasz, że niekorzystnie to wpływa na fotografię i Twój ogólny wygląd? Ja się przykładowo nie uśmiecham, bo wyglądam jak rozciągnięta kluska wtedy. W sensie, moja twarz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, No....muszę powiedzieć szczerze, że zatrzymałam wzrok na Twoim zdjęciu, a tym samym na Tobie.

Przystojny z Ciebie mężczyzna Norbercie.

No i na fotce ładnie się prezentujesz.

:D

:105:

 

Sandrus, Ładna jesteś i bardzo ładny masz kolor włosów. Twarzowo. :D

Hellbike, pewnie masz już tu konkurencję na forum. Mam na myśli Twoje bujne włosy. Nie jedna laska mogłaby Ci pozazdrościć :D Pozytywnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×