Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Psychotropka`89, mnie też, oszaleć można! Na starość okaże się, że wszystko czego człowiek się nauczył jest nieaktualne, niepoprawne i w ogóle be, ech.

 

Nie, to ani dobrze, ani źle. I tak najważniejsze, żeby mężowi się podobało (no i Tobie, oczywiście)! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ach, cóż za dyplomatyczna odpowiedź. ;) Mąż ponoć zawsze preferował brunetki ale jak widać, los lubi płatać figle. :twisted: Mnie są w zasadzie obojętne. Są jakie są, bo nie chciało mi się nigdy bawić w farbowanie >.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prisonbreak, jeśli o mnie osobiście chodzi, to szczerze. Jak najbardziej. Jeśli niecenzuralnie bardzo ma być, może być PW. :twisted:

 

Szczerze to jesteś bardzo ładna i chyba niska(ile masz wzrostu?) ale chodziło mi ogólnie o komentowanie zdjęć :D

Kropkę też masz ładną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89,

-fajna z Ciebie laska , przukuwasz oko i pewnie na ulicy luknąłby na twoje tylnie zawawieszenie ;) ,,, przednie zresztą też .

a tak poza tym , niejeden Tutaj wygłodzony frustrat psychiczny ( z serii tych co mu sie wydaje ,że ładna kobieta rozwiąże jego tesknotę za normalnością ) dałby sie pochlastać za noc spędzoną z Twym pięknym, ponętnym boskim ciałem ,,, ale co złego to nie ja . Ja stary , lulawy paroksetynowy kastrat , co to z żoną raz na ruski miesiąc ;)

trzmaj się i kuś tych samotników ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×