Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
luki_o2

Czy to możliwe?

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

 

od mniej więcej 7 lat zażywam Seroxat 20 mg x 1 tabletkę dziennie. Powód? duszenie się (globus), uczucie omdlenia w komunikacji publicznej, w sklepach, podczas rozmowy w cztery oczy w pracy. Po około 5 latach próbowałem odstawić, ale po pół roku miałem nawrót objawów więc wróciłem do leku. W związku z tym, że na naszym rynku pojawiło się wiele zamienników co 2-3 miesiące kiedy dostawałem nową receptę kupowałem i stosowałem Paxtin i Parogen, wszystko w zasadzie było ok i nie zauważyłem różnic. Ostatnim razem zaproponowano mi w aptece Paroxinor i zdecydowałem się ze względu na cenę bo był naprawdę bardzo tani. Efekt? Gorsze widzenie, jak przez mgłę, a co najgorsze pojawiły się uczucia omdlenia w komunikacji miejskiej, a ostatnim razem u fryzjera. Objawiało się to uczuciem, że zaraz zemdleję, z nóg jakby odpłynęła cała krew po czym z wielkim uderzeniem powróciła do stóp, a przez całe ciało przeszły mnie prądy 100 razy silniejsze niż jak można zaobserwować w przypadku nagłego odstawienia leku. Po tej niezmiernie nieprzyjemnej chwili wszystko jakby powróciło do normy.

 

Czy to możliwe aby Paroxinor działał słabiej lub mój organizm go źle tolerował?

 

-- 14 cze 2014, 10:06 --

 

Up

 

Ktoś mi pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×