Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znaczne otępienie


singapurka

Rekomendowane odpowiedzi

damian22 jesli to od leku to pewnie troche to potrwa za nim dojdziesz do siebie, pewnie to sprawa indywidualna. W sumie to powinienes pogadac z lekarzem... choxiaz co oni tam wiedza jak tego nie biora:) A czy cos jeszcze poza tym otepieniem sie pojawiło odkad bierzesz ten lek? Ja łykam zwykłe antydepresanty wiec nie mialam stycznosci z neuroleptykami i w sumie cale szczescie bo jesli chodzi o Rispolept to sam wiesz ile.ma dzialan niepożadanych w ulotce. Moze zmien na sulpiryd, nie zawsze trafia sie z lekiem i trzeba troche poeksperymentowac niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale piszesz, ze to po tym leku tak Ci sie podzialo, nie wiem co Ci dolega dokładnie u mnie to bylo jednym z objawow deprechy albo lek spowodował wytłumienie wszelkich emocji, anhedonie, spowolnienie myślenia itp. Jesli Ty miales nadmiar mysli, emocji to teraz jestes wytłumiony do granic. Tylko jedna sprawa ja biore dalej lek a mimo to wrocilam do zywych i czuje sie normalnie ale trwalo to z 3-4 miechy ta anhedonia i takie oderwanie od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×