Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ladywind

Ciekawe blogi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam polecić, zwłaszcza dziewczynom ciekawy blog pisany przez faceta o relacjach damsko-meskich, męskim punkcie widzenia

Od jakiegoś czasu czytam jego artykuły i powiem szczerze , że dużo można sie z nich dowiedziec i wyciąganc ciekawe wnioski .

Jak znacie ciekawe blogi to tez wklejajcie.

http://mezczyzna.piszecomysle.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ladywind, lepiej sobie poczytaj ten temat - post1637680.html#p1637680 - bardzo dużo piszemy tam o relacjach damsko-męskich i sa to wartościowe wypowiedzi, a nie takie dyrdymały pod publiczke, jak na blogu, który polecasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne Wasze rozmowy też są wartościowe, jednak ten blog jest o tyle fajny , że pisany przez faceta, który ma jakies doswiadczenie w relacjach damsko-męskich czy jego wypowiedzi są poparte doświadczeniami znajomych, także nie jest to jakieś wyssane z palca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ladywind, żartowałem :) są na tym blogu tez wartościowe rzeczy, ale kilkakrotnie pisał w imieniu facetów, rzeczy pod którymi bym się nie podpisał, więc ostrożnie.

-- 02 kwi 2014, 16:25 --

a może to ja po prostu jestem mało reprezentatywny, hmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spoko ;) ja też np nie zgadzam sie z niektórymi pogladami dotyczącymi kobiet, albo jestem pewnie w jakiejs mniejszosci, a wiekszosc osób postępuje podobnie, trudno powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też polecam bloga dr Waldemara Olecha, a publikuje on również inne użyteczne materiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi