Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy mamy dość..


k123

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam coraz bardziej dość.. Już wcześniej tak miewałam, głównie to zasługa lęków i świadomości, że za szybko sobie nie odpocznę.. Całe weekendy od piątku studia, a cały tydzień praca, nerwowy okres, nie mogę wziąć teraz wolnego bo jestem potrzebna.. Dochodzę w końcu do takiego momentu, że w pracy się chowam, zamykam oczy wierząc ze wszyscy się odczepią i mnie nie wyrzucą, w szkole nie wytrzymuje wtedy na zajęciach i wychodzę, w domu nic nie robię.. Niby nie jest to aż tyle obowiązków (a może jest ale ich nie wykonuję ze stresu), ale stres że muszę coś wykonywać co jest stresujące zaczyna pochłaniać moje życie i po jakimś czasie jestem kłębkiem nerwów i dostaję gorączki i choroby kiedy te nerwy puszczą..

 

Moim największym marzeniem jest rzucić pracę albo szkołę..

 

Też tak macie? Co robicie w ciężkich okresach? Marzę o długich wakacjach.. Ale ile razy w roku bym musiała jechać, nerwy szybko wykańczają.. Was też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie k123.

 

Znam to z autopsji, tymbardziej, że teraz mam dosyć pracowity okres, w którym jest masa obowiązków i "problemów". Jestem zdania, że najlepszą opcją jest skupienie się na rozwiązaniu tych "problemów".

 

Spójrzmy teraz troszeczkę w przyszłość ... Załóżmy, że rzucisz szkołę, rzucisz pracę ... Jakie korzyści będziesz z tego miała? Kim będzie ta nowa osoba, którą będziesz? Czy to sprawi, że wszystkie Twoje problemy znikną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko takie złudzenie, gdy mamy dużo spraw do zrobienia mamy tego dość i pragniemy o długim wakacjach, odpoczynku. Ja np. jestem teraz takim przykładem, że ten tzw. odpoczynek też może wykańczać :) Musimy w codzienności znajdować czas na wszystko, na pracę ale także na odpoczynek. Gdy ma się to wyważone to wtedy nie ma problemu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×