Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Etna

Spamowa wyspa

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, noo :D

JERZY62, js widziałem ich wspólny wywiad i myślę że nawet osobowosciowo troche do niego pasuje ;-d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kosmostrada, zamówiłam za radą pewnego użytkownika forum "Siedem nawyków skutecznego działania" są to inspirujące lekcje doskonalenia wewnętrznego i twórczych relacji z innymi. Jak przeczytam to coś skrobnę na jej temat.

mirunia, w sumie trochę jestem niepoprawną romantyczką ale twardo stąpającą po ziemi ;)

Wybrałam odludne miejsce toż to właściwie wieś nadmorska :D Nie masz litości z tymi zdjęciami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj znowu ten sam miks i koniec. Obiecuję zaprzestania spamowania.

Zrobię tylko eksperyment, zobaczę jak 15mg Mirtazapiny zadziała i czy mnie nie uśpi. Po litrze Yerby i 6mg klona jestem tak bardzo pobudzony, że ojciec mnie pytał czy czegoś nie wciągałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W rękaw śpika

Zadusiłam poduszką. ;)

mirunia, Dam znać, jak już saniami będzie można śmignąć do Szwecji. ;)

Lunaa, Wiele różnych inspiracji mamy tu na forum... :smile: Czekam więc na recenzję. :105:

Siostra wróciła właśnie z Torunia i mówi, że tam śniegu w ogóle nie ma. :shock: To jest dopiero masakra - mrozisko i żadnych bonusów.

A u mnie za oknem znów płaciory białe wirują. :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Reghum

Chyba natrafiłem na Janusza który nawet po polsku poprawnie nie potrafi pisać i chce wcisnąć kit żeby kupić coś taniej. Jeżeli zaproponuję cenę niższą od 600zł, to już wolę poczekać aż ktoś z "moich" ludzi będzie chciał kupić i sprzedam go też za 400-500zł, będę miał pewność że nie kupi tego jakiś debil, plus dodatkowo nie będę musiał wychodzić zbytnio z domu bo mam paczkomat 5 minut od domu.

xddd

Tak poza tym koleżanki siostry mi hałasowały dlatego nie mogę spać, ale przespałem się jakieś 5h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tosia_j

to ja tez do pracy nie wychodze zbytnio z domu...około 6 minut drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Witam :D

Sobotni poranek pod znakiem porządków się szykuje ale może później wybędę na jakieś większe zakupy...pomyślałam na zakupem dużej szafy co by więcej szpargałów mieć gdzie wpychać :mrgreen: Wakacje zaklepane więc trzeba popracować na wyglądem, większa mobilizacja mi się włączyła i mam kilka miesięcy na zrzucenie zbędnych kilogramów co nabrałam przed zimą :hide: Pokusy będą bo traktuję jedzenie jako przyjemność i polepszacz humoru :hide: Jakoś będę musiała oszukać mózg, że marchewki są tak samo dobre jak krówki :mrgreen::P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witajcie spamiaczki. U mnie czarna seria dni trwa, jak rozmowy w toku. Nie wiem, ile naboi Bóg włożył do magazynku Ale dziś 3 kulę dostanę. Zamieniam się w ser szwajcarski pełno we mnie dziur. A dziś dostanę z maszynowego były przychodzi w odwiedziny do dziecka. Gebę ma jak kałasznikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kia_ sportage, odetnij się emocjonalnie od tego człowieka..niech jego kule do ciebie nie docierają. Nie pokazuj mu, że cię rani...pokaż mu, że swoje uwagi może sobie wsadzić w dupę. Sorry za bezpośredniość ale włącza mi się złość jak czytam o takich ziółkach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

kia_ sportage, nie traktuj wszystkiego w kategoriach porażki. Wiem, że łatwo jest komuś radzić nie będąc w podobnej sytuacji ale musisz znaleźć w sobie siłę, żeby nie stać się po raz kolejny ofiarą. Oprawca nie może być górą bo jego zachowanie jest niskie. Bądź ponad to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lunaa, :angel::angel::angel::angel::angel: usiłuję ale on z wymyslonymi pretensjami się odzywa. A jak jest tu to mnie tak wk.... że nie do opisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś się ze mną popsuło. Zjadłem 6mg klona, wypiłem jedno piwo i przez godzinę zdychałem w męczarniach (zawroty głowy, rozbicie psychiczne). Zjadłem 2 bułki i przestałem czuć działanie klona xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Apek, pisałeś wczoraj i obiecałeś, że dzisiaj będziesz na czysto, jedynie kuracja paro. A tu co? :shock::evil:

A najlepiej wejdź na wątki o Klonie i na Uzależnienia i tam zdawaj relacje ze swoich "ćpuńskich igrzysk"!

Tu na Spamowej zupełnie nas to nie interesuje, tym bardziej, że miałeś już tu odpowiedzi na Twoje posty i nieodpowiedzialne zachowanie.

Odechciewa się wchodzenia tutaj............... :evil::evil::evil::evil::evil:

Tak, wiem, jestem śmieciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Apek, nikt nie napisał, że śmieciem tylko nieodpowiedzialne doświadczenia z udziałem leków nie są przedmiotem zainteresowania w tym wątku :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie myśl i nie pisz, tak o sobie, idż po pomoc zanim będzie za póżno zajrzyj na wątek uzależnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Reghum
Tak, wiem, jestem śmieciem.

Tak samo jak moje uzależnienie od energetyków. Szczerze, teraz cierpię na depresję poneuroleptyczną i nie mam siły nawet siedzieć na krześle. O ile w dzień było ok, to teraz znów czuję się jak gówno.

3-4 godziny też źle się czułem jak zobaczyłem oferty pracy zdalnej i kwoty pensji.

Wowowow, umiem programować w 5 językach, sysadminuję Windowsa, Linuxa, Archa, znam angielski dobrze w piśmie (w mowie w ogóle), rozwiązuję testy na 133 IQ (wait, depresja też powoduje spadek jak schizo), w warszawie płacą za takich jak ja 3-4k netto a jestem na stażu i ze świadczeniami mam prawie 2k... Niby boli, niby nie boli, nie potrzebuję pieniędzy ale ludzie gadają swoje, pomimo że nie chcę by mnie opinia społeczna obchodziła wpadam w tok myśli "a co pomyślą inni"? No i uczymy się gówno Worda co robię z zamkniętymi oczyma.

O ile w dzień nastrój był całkiem ok, nawet nie jakieś większe manie, to teraz nic nie czuję, słucham muzyki i mam anhedonię muzyczną, przypomniały mi się czasy kiedy ten sam objaw miałem przed odstawieniem zolafrenu i nawet czytałem o anhedonii i jej objawach. Wiem że jakbym odstawił Solian mógłbym mieć nawrót schizofrenii, ale dla mnie schizo jest lepsza niż depresja.

Na szczęście w piątek wizyta, mam nadzieję że dotrwam, bo mam tak że mi się chce płakać przez dłuższy czas. Nie czuję się smutny, po prostu nic nie czuję. Człowiek kiedy nie jest w jakimkolwiek obłędzie zastanawia się po co żyje. Ja jestem w takim momencie.

Trzymaj się, spróbuj to normalnie załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

mirunia, na dobry sen może ci się spodoba któraś :D Osobiście wole drugą wersję..

[videoyoutube=RDviDaTF6D3mw&index=2][/videoyoutube]

[videoyoutube=RDviDaTF6D3mw][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

mirunia, już się robi... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć kochani :)

Ostatnio mnóstwo pracy, więc nie mam kiedy wejść i się zaznajomić z tym, co tutaj piszecie. Co u Was słychać?

Ja dzisiaj skorzystałam z wolnego i umalowałam się (rzadko mi się to zdarza ;) ) i pofrunęłam na kawkowanie z przyjaciółką. Pogadałyśmy, zjadłyśmy lody. Generalnie sympatycznie było :)

Jutro za to chyba zrobię sobie dzień z książką. Tak dawno tego nie robiłam. :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mirunia, gdzie oglądasz te wspinaczki, podasz namiary? :) Też z chęcią obejrzę.

W ogóle- co sądzisz o odejściu Denisa Urubko z grupy zdobywającej K2? Moim zdaniem to lekko niepoważne zachowanie. Skoro decydował się na współpracę, to powinien zostać do końca. Mimo, że nie udało mu się zdobyć szczytu podczas samotnego wypadu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kia_ sportage, będę o tym pamiętał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.