Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

Zapomniałam, że dziś wszystko pozamykane... :bezradny: Cały mój sprytny plan na ten dzień się posypał, na darmo jeździliśmy, jeszcze utknęliśmy, bo jakiś bieg i zablokowane były drogi... :why: Wypiliśmy kawę w KFC, żeby przeczekać, taka moja dzisiaj atrakcja. I Jeszcze im zabrakło ciastek, złośliwie... :bezradny:

Ale u mnie zimnica... Co chwilę popaduje.

Nie wiem za co się zabrać, bo głowa boli mimo wziętego procha. Chyba spróbuję podłubać te bransolki dla siostry, bo dziś żadnych atrakcji outdoorowych nie wymyślę.

Zaraz dziabnę kolejną kawę, może się postawię na nogi.

 

Carica Milica, Szkoda, że do rozmowy nie doszło, miałabyś z głowy. No trudno, następnym razem...

 

cyklopka, Ale zrobiłaś zakupki! Ten niebieski eyeliner to musi być fajna sprawa. Ja dziś zrobiłam sobie błękitną kreskę na powiece kredką.

 

A Wy co porabiacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

A u mnie dzisiaj nie pada, jest słonecznie, ale pieruńsko zimno i wietrznie. Mało łba nie urwie. Mój fryz precyzyjnie ułożony doszczętnie zmiksował wietrzysko! Po co się tak starałam??? :shock:

Nie będzie już dzisiaj więcej spacerów, teraz gorąca zupa, ciepłe skarpety i odpoczynek w domu. O!

Poszłam późno spać przez Konkurs Eurowizji, to może jakaś drzemka po obiadku?

 

kosmostrada, główka boli? Współczuję, bo mnie cały tydzień boli, dzisiaj też brałam pyralgin rano - ale moje bolenie to takie dziwne. :bezradny:

Siedź w zaciszu domowym przy takiej pogodzie... bransolki dobry pomysł!

 

Carica Milica, dlaczego nie słuchasz się starszych? :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Widziałem inny, lepszy świat, pełen możliwości

Widziałem wielu przyjaznych ludzi.

Widziałem sprawne i tanie środki komunikacji...

 

Mówiąc krótko - byłem w Warszawie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pogoda...Słońce, deszcz, słońce, grad, słońce... Tylko gaszę i zapalam światło w domu.

Wróciłam z psem, zabieram się za przegląd koralików i innych rzemyków.

Łamię się, czy nie wypić kolejnej kawy...

 

mirunia, O żesz , cały czas ta głowa Ci dokucza bidulko... :bezradny: U mnie też wiatr porywami łeb urywa.

Drzemkę uskuteczniłaś?

 

Carica Milica, Kochana ale ta choroba nie jest zależna od Ciebie, nic nie przeskrobałaś, nie ma czego się wstydzić. Zwłaszcza, że chodzisz do lekarza, starasz się jak najlepiej funkcjonować i z resztą świetnie Ci to wychodzi.

Ja chciałabym wiedzieć jako mama o takich sprawach, żeby dać mojemu dziecku wsparcie, a przede wszystkim, żeby je lepiej zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, O brawo, widzę dzień pełen atrakcji! :great: Cóż Cię tak zaniosło do stolicy?

Ostatni raz w Warszawie, tak żeby sobie pojechać w celach wycieczkowych, to byłem ponad rok temu, a że akurat odbywają się targi pojazdów zabytkowych, to pomyślałem że sobie wpadnę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, troszkę podrzemałam, ale założyłam o 15 kołnierz ortop. i w nim leżałam... niewygodnie było, ale wtuliłam się jakoś. Teraz gotuję ziemniaczki do drugiego, micha sałaty już zrobiona. Trochę późno mam dzisiaj ten obiad, to raczej obiadokolacja. :bezradny:

 

A jak Twoja głowa, przestała boleć? U mnie wyraźnie od kręgosłupa, prochy mało pomagają....

 

Arfour, fajną wycieczkę sobie zrobiłeś i inny świat zobaczyłeś :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arfour, Bardzo się cieszę, że taki fajny dzień sobie zrobiłeś!

 

mirunia, u mnie od pogody, więc prochy działają.

No przespałaś porę obiadową. :smile: Ja dziś tylko podgrzewałam, nie na darmo pół piątku stałam przy garach.

Kochana tak myślę, że jednak nie ominie Cię przejście się po skierowanie na rehabilitację, coby jakieś zabiegi pobrać i się tak nie męczyć. Zawszeć to trochę i na jakiś czas pomaga. Chyba samo nie przejdzie... :bezradny:

 

Ponawlekałam trochę koralików i mnie kręgosłup rozbolał... :evil: Nie mam żadnej przyjemności z tego dłubania. Chyba mnie też czeka wizyta po skierowanie... A dziś wieczorem ćwiczenia, trzeba znów się wziąć za siebie. :time:

Idę parę chwastów wyrwać na ogródku z tego nerwu, na chwilę wyszło słońce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem inny, lepszy świat, pełen możliwości

Z początku jak zaczołem czytać to myślałem że jesteś na haju :smile:

He he, celowo tak napisałem, żeby tak wyglądało. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, też mam ból głowy i zastanawiam się, czy czasem czegoś sobie nie wkręcam po wizycie u doktora? Myślę o wykonaniu MR w Łodzi prywatnie, o połowę taniej niż w mieście stołecznym /swoją droga to kuriozum/...

 

Dzisiaj dzień jakoś szybko minął. Obiad, prasowanie, teraz mecz - a tu już wieczór :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×