Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, :D nie, jeszcze siedzi w zamrażarce i czeka na gorsze czasy, jak mi się nie będzie chciało pichcić.

Mam nadzieję, że nie straci na wartości, tak jak Twoja grochówa. :D

Taak, luzuję się, podgrzewam się poduszką elektryczną i zerkam na tv. Muszę jeszcze gary umyć, tylko nie wiem jak... no coś wymyślę. :bezradny:

 

Stracona100, Purpurowy, Davin, Stakatela, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Jak człowiek przestaje narzekać zupełnie, to nie jest dobrze...

Co porabiasz Kochana na przepustce?

 

JERZY62, Co Wy z tymi sensacjami po rosole? Ciekawostka...

 

mirunia, No to na mnie ten gorszy czas szybko przyszedł. ;)

Nie możesz założyć długiej rękawiczki gumowej na łapkę? Czy nie zmieści się twój opatrunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to nie ciekawostka po prostu tak mam i nie jem rosołu. Odczuwam po rosole takie ssanie i głód w żołądku.

 

Purpurowy, taraz jako tako się czuje nawet nie bardzo napięty chociaż w nocy spałem myślę że tylko godzinkę a resztę nocy to się męczyłem.

Jak będziesz dalej tak tankował to przecież się wykończysz a jesteś fajnym gościem na spamowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wczoraj po powrocie do domu to już nic sensownego nie zrobiłam poza pomalowaniem paznokci :lol:

dzisiaj za to od rana na uczelni :roll: a po powrocie do domu czytam książkę na przemian z przeglądaniem stron w necie :P także totalne lenistwo :mrgreen: bo jutro od rana jeszcze chwila luzu i znowu się trzeba będzie pakować i jechać :bezradny:

mam tylko nadzieję, że pojadę na te 4 dni jak coś lekarka przebąkneła w piątek i że nie zatrzymają mnie dłużej :evil:

bo mam za dużo spraw zaległych do pozałatwiania przez ten szpital i wypadałoby to już w końcu ogarnąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×