Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, to juz wiem , bo raz mi kolezanka zafundowala taki zabieg :)

 

mirunia, Kochana:********* uwazaj na sebie bo pogoda taka niepewna , ranki i noce bardzo chlodne a w ciagu dnia ciepelko. Myslalam wlasnie o Tobie i bylam cekawa czy lepiej dzis.

Co do mojego problemu to juz dzialam i bede sie odwolywala , rozmawialam z pania Kasia z aktywizacji.

 

Ja tez kiepsko , no ale czego sie spodziewac po takim dniu? Lęki mam bardzo duze.

Za to wczoraj scielam wlosy na boba. Sa krociuskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, zrobie zdjatko to wysle :) Wiesz ten staz o tyle byl fajny ze ja caly czas razem z nim mialam miec te warsztaty w Klubie aktywizacji zawodwej i tam sa takie targi pracy organizowane raz w miesiacu i spotkania z pracodawcami no i sa powazne oferty z umowami , jest tez doradca zawodowy do dyzpozycji oraz psycholog. Wiec dla mnie byloby to dobre no i oswajanie lękow wkraczam pomalu na umowe i ide dalej do celu szukajac pracy na caly etat. Orazaz jest mozliwosc zostaniaw UM jesli beda zadowoleni.

 

Wloskow troche zal bylo ale juz po fakcie :)

 

Zosia_89, tez miala byc to fryzura na nadchodzace nowe :) no ale coz nowe nie nadeszlo ale fryzure zrobilam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak dokadnie a przez takie a nie inne doswiadczenia w ostatniej pracy nabawilam sie fobii spolecznej i ciesko mi funkcjonowac z nowo poznanymi ludzmi , zwlaszcza jak jest ich wiecej . No ale coz ...

Zdrowka Kochana:********

 

Zosia_89, kilka osob tych z ktorymi jestem najblizej to tak:)

 

Milego dnia Zosienko:*******

 

filip133, bonsai, hey :papa::papa:

 

bonsai, ja wciagne kawke po poludniu jak wroce z terapii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×