Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, właśnie, ona się rozkręca i rozwija nawet nie wiadomo kiedy wywali, podobnie z depresją i urojeniami, na początku umiałam sobie wytłumaczyć,że to co widzę nie moze być prawdą a potem pochłonęło mnie całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenka30, piszesz tak, że nie zawsze do końca Cię rozumiem, ale to mnie do Ciebie przyciąga i fascynuje ta zagadkowość.

 

platek rozy, tulę

 

jasaw, mam wrażenie, że mam więcej wad niż zalet i wady od mniej więcej pół roku biorą nade mną górę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, każdy ma wady i zalety, Ty masz dużo zalet, wspierasz mnie i jesteś dla mnie dobra a to już duża zaleta :****

 

platek rozy, no właśnie :( ja się z niczego nie potrafię cieszyć, lekarz opisał mój stan psychiczny m.in wpisał tam anhedonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Ciebie się nie da nie lubić :***

 

Lenka30, :**** nie jestem tajemnicza, tak mi się wydaje :/ a z Tobą bym pisała bez końca choć jeszcze nie zdążyłyśmy i się do końca poznać to jakiś wzorem, autorytetem dla mnie się stałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33: mechanizm dotyczy masochizmu...ale muszę dopracować te myśli, czasem rzucam jakimś ślepakiem zbyt wcześnie...to te natręctwa myślowe.

 

Czy ktoś z was kocha to powietrze po burzy?

 

Anna Maria: ja też zawsze się dziwiłam jak ktoś "bliski" mi mówił o mojej tajemniczości. Jak może być tajemniczy ktoś, kto tyle gada i rzuca ślepakami! A jednak, mimo wszystko jakaś cenzura jest, wieczna selekcja czy to co mówię nie zaszkodzi mi albo komuś. Im jestem starsza tym mniej jest "mi", a więcej "komuś". Zresztą nie sugerujcie się, to nie kwestia wieku, tylko wracającego zdrowia.

 

Idę walczyć z porządkami, proszę o trzymanie kciuków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×