Skocz do zawartości
Nerwica.com

Doradźcie


badwolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam 22 lata , ogólnie nigdy nie miałem lekko w życiu nie łatwe dzieciństwo ( nie patologiczna rodzina) , później w podstawówce chcieli mnie wywalić za pobicie ale się uspokoiłem z przerwami, czasami mam napady agresji nie większe niż przeciętny Polak ale jednak , staram się każdemu doradzać i pomagać jak tylko mogę i co dostaje tylko po dupie w życiu ( od dziewczyn przede wszystkim ), dzisiaj się spotkałem pierwszy raz od sylwestra z kumplami z którymi najlepiej się kumpluję albo kumplowałem ... dziwne po tygodniu , nie praca unikają mnie , nie wiem czemu , w ogóle wszystko mi jest jedno, ostatnio wolę towarzystwo kompa niż znajomych . Ogólnie jestem typem człowieka który nie ufa za dużo kopniaków w moim życiu . A co najgorsze przez ostatni tydzień się zmieniłem bardzo ( odkąd się nie odzywali, siedziałem w domu sam), teraz mam ochotę podejść napluć każdemu i wygarnąć kogo znam co myślę , a najgorsze jest to że wszystko mi jedno , Czemu mi tak odbija ?? chce wrócić do świata żywych mieć humor, żyć, śmiać się, poznać jakąś dziewczyne czy to depresja jakiś dołek, kryzys ?? !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

( odkąd się nie odzywali, siedziałem w domu sam), teraz mam ochotę podejść napluć każdemu i wygarnąć kogo znam co myślę , a najgorsze jest to że wszystko mi jedno

 

A może, sami nie wiedzą czy chcesz się z nimi zadawać i czy nadal są dla Ciebie dobrymi kolegami? Ja też wiele osób straciłem, ale wiem, że z mojej winy.. Bo ile razy ktoś może do mnie dzwonić, zapraszać mnie pytać się co u mnie a ja tego w ogóle nie odwzajemniam? Też mi towarzyszy obojętność. I wiem, że to w wiekszości moja wina. Ale każdy przypadek jest inny, nie wiem jak u Ciebie wygląda sytuacja. Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×