Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy "techniczne"


Helvetti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak radzicie sobie na przykład z żółtymi zębami, wypadającymi włosami, suchą skórą oraz innymi tego typu problemami wynikającymi z nieprawidłowego odżywiania się? Jakieś sprawdzone sposoby.

I błagam nie piszcie "jeść i nie rzygać" bo nie po to założyłam ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wzmocnienie wlosow polecam serdecznie tabletki biotebal, powinny byc w aptece, chociaz nie w kazdej są. Mi bardzo pomogly, kiedy wlosy praktycznie zniknely z mojej glowy. Zaczely szybko rosnac i byly bardzo mocne.

A na sucha skore, to wiesz, oczywista pielegnacja preparatami do skory suchej, albo sa tez chyba kapsulki nawadniajace i nawilzające, ale zerknij sobie w googlach bo nie pamietam jak sie nazywaja.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o włosy to mi pomógł trochę szampon z ziaji (kuracja wzmacniającą, szampon przeciw wypadaniu włosów) skuteczny i niedrogi, kupilam w aptece

a na rozdwojone paznokcie, nie wiem czy masz taki problem, używam odżywki z eveline 8w1, naklada się ją warstwami, codziennie jedna, po 4 dniach zmyć, wyglada jak mleczny lakier, ja trzymam dłużej trochę i wtedy chyba lepiej działa ;-)

z zębami nie mam problemu, czasem się śmieje że odkąd zwracam to dbam o nie bardziej niz kiedyś, w sensie dokladne mycie, kilka razy dziennie, plyn do płukania... ;-)

 

-- 31 gru 2013, 11:44 --

 

moimi głównymi problemami "technicznymi" są: zaparcia i ból żuchwy po lewej stronie, który promieniuje do dolnej szczęki... jakieś rady? tylko tak jak wyżej - inne niż "przestan rzygac" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×