Skocz do zawartości
Nerwica.com

pomóżcie. mam problem z moim chłopakiem


melofobia

Rekomendowane odpowiedzi

Super.Ciekawe,jakby któryś/któraś z Was się mega zaangazował/a i miał/a taki problem.Nie uwazam,że to jest dziecinne,to raczej On zachowuje się jak dziecko,ja tylko chcę ten związek ratować,(chyba za wszelką cenę)a Jemu po prostu nie zależy.

Okej,to daję sobie spokój i olewam Go,tak?

Dziekuję za wszytskie odpowiedzi,przynajmniej Wy jesteście szczerzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Uomatko, 300 postów spamu :mrgreen:

A potem ban :D

 

Super.Ciekawe,jakby któryś/któraś z Was się mega zaangazował/a i miał/a taki problem.

U mnie niemożliwe, nie związałabym się z kimś o kim mogłabym napisać "a on mnie ma w d u p i e i nie wiem co z tym zrobic" - tak ja Ty w pierwszym poście :smile:

ja tylko chcę ten związek ratować,(chyba za wszelką cenę)a Jemu po prostu nie zależy.

Więc po co chcesz "ratować" związek z kimś komu na tym nie zależy?

Chcesz być z kimś, o kim wiesz, że ma to gdzieś? :shock:

To jest jakiś obłęd, nie związek, facet olewa, kobieta męczy telefonami, porzuca swoje życie na konto faceta, którego i tak to nie obchodzi a ona zdając sobie z tego sprawę i tak chce to ciągnąć :shock:

Okej,to daję sobie spokój i olewam Go,tak?

Chyba potrafisz sama zdecydować, nie? :D

 

Nie zrozumiem tego, ktoś wybiera sobie partnera a potem zastanawia się jak go zmienić :pirate: Ewentualnie szuka na forum odpowiedzi czy ma go zostawić czy z nim zostać Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wydać sie to dzwne ale mialem podobnie z tym ze ograniczyłem swoje zycie tylko wobec byłej dziewczyny. Po pewny czasie poczula sie osaczona i rozeszlismy sie pomimo ze bardzo ją kochałem. Minol jakiś czas i dopiero wtedy zrozumiałem ze nie nalezy dopasowywac zycia do zwiazku a zwiazek do zycia. Trzeba mieć ta odrobine dystansu by nie czuć sie osaczonym. Jak wydzwaniasz do niego tyle razy (nie mowe ze juz teraz) ale koles poprostu zacznie mieć Cie dość i sie rozpiepszy wszystko. Najlepiej wyluzować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×