Skocz do zawartości
Nerwica.com

Były szef CitiBank o zwierzętach w menu. MEGA przemówienie!


Gość Unikalny

Rekomendowane odpowiedzi

veganka, veganka dziękuję za obszerną odpowiedz. Ja mam chorobe hashimoto i niedoczynnosc tarczycy i chyba nie powinnam jesc soi - tak chyba gdzies wyczytalam. Musialabym pogadac z jakas dobra dietetyczka o zmianie zywienia bez miesa - mysle ze to byloby najsensowniejsze.

veganka, szukam młodego psiaka, chyba najlepiej szczeniaczka, którego mogłabym wychowywać w mieście. Dobrze by było, żeby nie urusł duży. Żby to był średniej wielkości pies. Mieszkam w Radomiu więc problemu z odebraniem pieska by był nikły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luktar, ja też mam niedoczynność tarczycy i hashimoto :) mi na to dietetyczka zaleciła weganizm, bo białko zwierzęce zwiększa stany zapalne w organizmie.

 

z dowiezieniem psa do Radomia nie byłoby problemu, masz fejsa? podeślę Ci kilka szczeniaków, możesz pooglądać, nie spiesz się z wyborem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, nie mam cholernej możliwości teraz wspomóc finansowo, a jak czytam te historie koni przykładowo to ech :( moja wrażliwość sięga zenitu...

 

Spoko tak tylko dałem info, każdy tam wspiera jak może jeden da 100 drugi da 20 zl, ale jak się tam 100 osób zrzuci to się oszczędzi zwierzęciu rzezi, a jak ktoś nie ma to wiadomo, tyle jest potrzeb na świecie, że ciężko każdemu pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalny, Dałbym Ci namiary na użytkownika forum, który mógłby Ci w razie takowej potrzeby(gdybyś natknął się na zwyrodnialca pastwiącego się nad zwierzętami) załatwić wysokiej klasy maczetę, ale to byłoby chyba podżeganie do popełnienia przestępstwa. :P

Maczeciarzy/nożowników kojarzę 3 na forum :pirate::lol:

Czy ja jestem wsrod tej 3? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Precz z wegetarianami !!! Niebezpieczna ideologia :D Zostaje taki jeden z drugim wegetarianinem, po czym w prostej lini zaczyna interesować się jakimiś podejrzanymi mistycyzmami, transcendentalizmami, buddyzmami, new age'ami, psychodelicznymi podróżami ... itd. :P

 

Przebrzydli sekciarze, zostawcie nas i nasze dzieci w spokoju !!! :D

 

 

Witam, jestem wegetarianką od 15 lat i nie interesują mnie ani religie wschodu ani new age :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×