Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, lorafen biorę raz na jakiś czas to benzo jest przecież i czasem nawet nie muszę a pro jadę na 30 normalnej to fakt , ale mam zejść do 20mg niedługo :) mnie bardziej łapie lęk przed przyszłością ostatnio niż z tym że muszę załatwiać jakieś tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, no dalam rade dzis :mrgreen: rano 15 minut po sam chlebek stalam a teraz 3 godziny w najwiekszych tlumach bylam w markecie i lęku nie bylo :shock: nawet na laweczce siedzialam w galerii wsrod tlumow bo jeszcze czekalam na cos i tez bylam spokojna :o

 

 

nerwosol-men, a ja mialam lęki wlasnie takie agorafobia i to ze zemdleje w miejscu publicznym a dalam rade wiec sie ciesze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, tak tez siostrze powiedziałam... a ona aham... :D

nerwosol-men, a nawet czuje się lepiej, chociaż wolałabym ks który więcej zagadałby i porozmawiał o pewnych grzechach ale co tam było ok i jestem oczyszczona i w pewnym sensie zamknęłam jakiś rozdział w życiu, takie mam odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, dajemy rade !!!! :mrgreen: Kochana mimo wszystko !!!

 

-- 23 gru 2013, 20:33 --

 

nerwosol-men, na pewno ze sa ale coz musze sie oswoic bo zamierzam na wiosne isc do pracy dorywczej narazie ale mysle ze to na mnie dobrze wplynie :)

 

-- 23 gru 2013, 20:33 --

 

ide :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×