Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

ale jakiego ?

nerwica < zab. somatyzacyjne, n. lękowa> i początki depresji miałam we wrzesniu.

 

-- 25 lis 2013, 12:43 --

 

PJT, nie ,bo nikt nie pójdzie zeznawać. Zreszta robiła sie afera na pewnym forum, więc firma postarała sie o monitoring dodawanych postow< i teraz same superlatywy tam są>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, wiem, ja tez się boje . Bo nawet jak mnie zwolnia to będę musiała gdzies iść. Niestety mając dzieci to z jednej pensji kiepsko. Najgorsze jest to że coraz gorzej jest

 

-- 25 lis 2013, 12:46 --

 

PJT, może u Ciebie nie będzie tak źle

 

-- 25 lis 2013, 12:46 --

 

z/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aja malam strzsznie kiepską droge do pracy :-/ Juz przed wyjsciem byl lek, wiec po drodze tylko gorzej... wysoki puls, nogi jak z waty, mialam ochote zawrocic, ael z drugiej strony jestem umowiona z ludzmi :(Wiec cala droge raz lepiej raz gorzej, ale serce walilo mi jak nie wiem.

Teraz juz dojechalam, az sie boje puls mierzyc bo pewnie nadal podwyzszony. Kurde i przez taka akcje juz pewnie caly dzien bedzie "rozwalony" a dzisiaj naprawde mam duzo roboty :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no :( a najgorzej po jakies przerwie chyba - jak za dlugo sie w domu siedzi. Bo jak jestem "w ciagu" i codziennie chodze to jakos leci, a tak to takie efekty. Jeszcze dzisiaj presje mialam, ze musialam byc wczesniej, na konkretna godzine. Ehhh :-/

Pocieszalam sie, ze pojde posiedziec do takiego pokoju, ktory jest zazwyczaj pusty i jakos w spokoju przeczekam, a tu sie okazuje, ze ten pokoj dzis zajety :why: Wiec nawet nie ma gdzie isc posiedziec w ustronne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×