Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja jak bylam zdrowa i np. tydzien siedzialam w domu "na chorobowym" to potem sie dziwnie czulam i tez lekki lęk mialam jak wychodzilam.

Ehh ale dzisiaj dobija mnie ten przypieszony puls :( nie wiem, jak mi serce szybciej bije to momentalnie czuje sie roztrzesiona wewnetrznie, oslabiona itd. :-/ Nie moge sie skupic na niczym. Zaraz musze pogadac z jednzym kolesiem, ciekawe, czy troche sie polepszy czy jak to bedzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nerwa, ja tak samo mam z tym wychodzeniem. Dlatego staram się codziennie wyjść. Wczoraj jak mielismy po tych meblowych jeździć to znów kłucia obok serca miałam i gula w gardle. Ja po osiedlu jak chodze to jest ok, ale jak dalej mam iść to stresuje się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, to pojde pozniej i go kupie :) wczoraj mj rozwalilam poduszka :( jak scielilam lozko.

 

-- 25 lis 2013, 13:24 --

 

Enii, ja kiedys caly wozekz zakupami zostawilam w markecie i wyszlam tez tak mialam teraz w sumie w miare ale staram sie isc zawsze rano jak najmniej ludzi jest bo w tlumach panikuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie wychodzenie powiem wam, wazne jest! Ja blad zrobilam, bo w weekend nawet do sklepu nie poszlam. Tylko wczoraj wieczorem na 10 min na spacer, ale to bardzo blisko i juz ciemno bylo. Jednak jak sie codziennie wychodzi to jest takie poczucie, ze pare dni sie dalo rade to i kolejny sie da. A jak przerwa to jakis nawrot taki.

Ja pamietam kiedys wiele lat temu jak balam sie nawet przed blok wyjsc, to codziennie wychodzilam coraz to dalej. Az po tygodniu juz chodzilam 2 bloki dalej :D no ale... wystarczyl dzien przerwy i znow sie balam przed blok.

 

Ja teraz musialam cos wytlumaczyc chlopakowi, i powiem Wam, troche lepiej - jednak na maksa odwrocenie uwagi... No i... ahh ci mlodzi studenci! :105: hehheh :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×