Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wahania nastroju - Jak jest u was?


karoll007

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa jestem jak jest u Was z wahaniami nastrojow. Jak czesto sie zdarzaja, w jakim czasie nastroj potrafi sie zmienic, jak bardzo uciazliwe sa? Jakie nastroje dominuja i czy jestescie w stanie panowac nad tymi zmianami? :)

 

U mnie te zmiany zwiazane sa jeszcze z duza impulsywnoscia, co wcale nie pomaga. Sa to nastroje silno depresyjne, agresywne, lękowe, złosliwo ironiczne, beznadzieii i wielkiej pustki, w miare znosne, i te najrzadziej wystepujace czyli stany zapomnienia o wszystkim zlym. Zawsze kiedy jestem pewna ze juz zapanowalam nad nimi, nagle strzela mi cos do glowy popadam w tragiczne stany bez kontroli.

Moj nastroj moze sie zmienic z sekundy na sekunde, czesto nawet nie ma racjonalnego powodu. Jest to bardzo irytujace dla mnie a przede wszystkim innych w otoczeniu. To tak jak pięć razy gorszy PMS, ale trwa przez caly czas. Te zmiany sa okropnie meczace i nikt nie moze.

Biore Lit jako stabilizator i nie wyobrazam sobie jakby to wygladalo bez leku. Istny kocioł w głowie i rosół z mózgu. :D

 

U mnie tak to mniej wiecej wygląda. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslicie czy to normalne, ze po sympramolu wpadam jeszcze gorsza depresje? nastroje nie wahaja sie tak bardzo ze lece w dol bardzo szybko ( biore go od czterech tygodni) i zaczely sie pojawiac slonnosci autoagresywne no i dreczace mysli s. nie umiem nawet okreslic czego bardziej nienawidze, czy siebie, czy swiata i ludzi wokol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×