Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwny Atak


segal4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata jestem mężczyzną i doznałem "dziwnego ataku". Nie leczyłem się nigdzie ani nie przeprowadziłem jak dotąd żadnych badań. Mój tryb życia jest teraz raczej siedzący. A wracając do mojego problemu. 7.09.2013 wyszedłem na pole pobawić się z pieskiem, od pewnego czasu miałem drobne zawroty głowy. Bawiąc się z nim poczułem zawrót w głowie i jakbym nie panując nad swoim ciałem poczułem że prawa część mojego ciała tj ręka (dłoń - paliczki) i noga (stopa) zaciskają się. Usiadłem żeby się nie wywrócić, po chwili rozluźniłem się i wszystko przeszło. Jednak ciągle o tym myślę czy to coś poważnego zwłaszcza że czuję coś w stylu "drętwienia" w łydce, aczkolwiek myślę czy nie jest to wywołane owym skurczem. Jestem osobą podatną na sugestie, bardzo obciążoną stresem od kąd tylko pamiętam. Czy powinienem się martwić? Gdzie i do kogo się udać bo nie za bardzo wiem... Napisałem w tym dziale ponieważ na innym forum dowiedziałem się że może to być oznaka nerwicy (bądź ucisk jednego z kręgów lub zaburzenie mózgu). Dodatkowo w pracy ciągle myśląc o tym co się stało zaczęły nachodzić mnie lęki że znów się to powtórzy z tym że teraz będę wśród ludzi... Jednak nic się nie wydarzyło. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Zapomniałem dodać że zmierzyłem sobie po wszystkim(po około 2h) ciśnienie i było ono stosunkowo wysokie tj 155/100/100.

PS: Do lekarza rodzinnego nie udałem się jeszcze tylko dlatego że on sam miał wypadek i dopiero w najbliższy wtorek będzie dostępny. Z góry dziękuję za pomoc.

 

-- 21 wrz 2013, 13:17 --

 

PS2. Zauważyłem że do tego typu "ataków" dochodzi tylko i wyłącznie po biegu. Wróciłem na siłownię i takowego ataku nie doznałem ani żadnych objawów które mogłyby go choć przypominać. Boję się jednak że może to mieć podłoże psychiczne i nie być zbyt łatwe do leczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×